Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska wsparły WOŚP. Kwoty takie, że szczęka opada

Od lat uznaje się, że Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska rywalizują ze sobą o tytuł trenerki Polek. Tym razem obie wzięły udział w finale WOŚP. Choć sił nie połączyły, to ich wsparcie robi wrażenie.

W niedzielę 29 stycznia miał miejsce 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na walkę z sepsą. W poniedziałek 30 stycznia chwilę po północy zebrana kwota wyniosła aż 154 606 764 złotych. Wydarzenie wsparły też takie gwiazdy, jak Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska. 

Jurek Owsiak z córką EwąTak wyglądają córki Jurka Owsiaka. 34-letnia Ewa bardzo się zmieniła

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Anna Lewandowska przekazała na WOŚP miejsce na swoim Camp by Ann

Anna Lewandowska od lat organizuje obozy treningowe Camp by Ann. Miejsca wyprzedają się w kilka minut. Tym razem jedno z nich można było wylicytować, a całość kwoty zasiliła konto WOŚP. Okazuje się, że ta licytacja była strzałem w dziesiątkę. Jej zwycięzca zapłacił za treningi i pobyt na obozie w Dojo Stara Wieś ponad 130 tysięcy złotych. 

Anna Lewandowska gra dla WOŚPAnna Lewandowska gra dla WOŚP Screen Allegro

Lewandowska pojawiła się też w warszawskim studiu, z którego relacjonowano 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W opublikowanym poście przyznała, że od dawna wspiera fundację. Nie zabrakło też zdjęcia z jej założycielem - Jurkiem Owsiakiem.

Nie wyobrażam sobie stycznia bez Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą wspieram od czasów, gdy byłam dzieckiem. Czerwone serduszko na kurtce zawsze napawało mnie dumą. Tak jest do dziś - wyznała.
 

Ewa Chodakowska przekazała na WOŚP 200 tysięcy złotych. Na tym nie koniec

Ewa Chodakowska także zagrała z fundacją Owsiaka. 

Gram z WOŚP, bo pomaganie jest fajne. Pomaganie nadaje życiu sens. Pomaganie sprawia, że jesteśmy bardziej ludzcy, nabieramy perspektywy do naszych problemów i czujemy się dużo, dużo lepiej  - powiedziała na InstaStories.

W instagramowym wpisie przyznała za to, że w tym roku przekazała 200 tysięcy złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

GRAM I JA. Przyłączam się trzeci rok z rzędu, ze wszystkimi moimi platformami. Już na ten moment przekazuje w twoim imieniu kwotę 200 tysięcy złotych. Ba! Wierzę, że ta kwota urośnie jeszcze do końca dzisiejszego dnia! - wyznała, reklamując przy okazji swoje firmy.

Podsumowała też, ile pieniędzy ofiarowała WOŚP w ostatnich latach.

Podsumowując wszystkie działania z ostatnich lat - to już 800 tysięcy zł ode mnie, od nas razem dla WOŚP. I tak do końca świata, i o jeden dzień dłużej.

Ponadto trenerka wystawiła na Allegro licytację - udział w tygodniu metamorfozy. Ta jeszcze się nie zakończyła, jednak już teraz osiągnęła 20 300 złotych. 

Ewa Chodakowska gra dla WOŚPEwa Chodakowska gra dla WOŚP Screen Allegro

W 2023 roku WOŚP zbiera pieniądze na skuteczne i szybkie leczenie sepsy. Plotek i Gazeta.pl też grają z Jurkiem Owsiakiem - sprawdźcie, w jakich aukcjach możecie wziąć udział! > > >

Więcej o: