Paulina Krupińska i Daria Ładocha pożegnały wspólnego przyjaciela. Zdobyły się na poruszający gest

Paulina Krupińska i Daria Ładocha opublikowały refleksyjne posty w mediach społecznościowych, w których pożegnały bliską im osobę. Zadedykowały je współpracownikowi TVN.

Kilka dni wcześniej prowadzące "Dzień dobry TVN", Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak na wizji przekazały widzom smutną wiadomość. Ujawniły wówczas, że zmarł ich bliski współpracownik, operator kamery Witold Szczepan, który z programem był związany od samego początku jego powstania. Paulina Krupińska i Daria Ładocha także pożegnały wspólnego przyjaciela. Ich posty rozrywają serce. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni zginęli w tajemniczych okolicznościach. Kurt Cobain na pewno popełnił samobójstwo, a co z Heathem Ledgerem?

Zobacz wideo Paulina Krupińska tłumaczy, dlaczego nie publikuje wizerunku dzieci

Krupińska i Ładocha pożegnały wspólnego przyjaciela

Paulina Krupińska opublikowała nostalgiczne zdjęcie, ale to jego podpis zwraca uwagę. Zaapelowała do fanów, by ci pogrążeni w codzienności, nie zapominali o podtrzymywaniu kontaktu z najbliższymi. 

Na tamten świat nikt się nie spóźnia, a niektórzy są tam nawet przed czasem. Taki dzisiaj smutny i refleksyjny dzień. P.S. Zatrzymajcie się na chwile i cieszcie się spotkaniami z bliskimi - napisała prezenterka.
 

Daria Ładocha w mediach społecznościowych także zamieściła refleksyjny wpis. Na Instagramie opublikowała kadr z planu "Dzień dobry TVN" z Witoldem Szczepanem. Przyznała, że w piątek 27.01 odbyło się ostanie pożegnanie operatora, podkreślając, że pojawiły się prawdziwe tłumy żałobników. 

Pożegnaliśmy Witka dzisiaj. Było pięknie i wzruszająco bo to cudowny człowiek był. Zatrzymałam się na chwilkę w tym pędzie życia i zastanowiłam się co jest w życiu ważne. Każdemu z was życzę kilku minut życiowej refleksji. Na warszawskich salonach zwanych eventami często nawet połowa ludzi nie przychodzi, co na pogrzeb naszego przyjaciela. Bo tak żył i tak odszedł. W wielkiej przyjaźni ze światem. Chciałabym tak umieć kochać ludzi i być kochaną. Żegnaj Wiciu. Spotkamy się jeszcze - opublikowała pożegnalne słowa szefowa kuchni.
 

Witold Szczepan zmarł 19 stycznia. O jego śmierci poinformowano dzień później. Rodzinie i bliskim składamy kondolencje.

Paulina Krupińska i Daria Ładocha pożegnały bliskiego przyjacielaPaulina Krupińska i Daria Ładocha pożegnały bliskiego przyjaciela Fot. 'Dzień dobry TVN' TVN Player / screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.