Dziennikarka TVN24 odchodzi ze stacji. Zaskakujące wyznanie. "Wybaczcie mi, że tak długo milczałam"

Daria Górka właśnie poinformowała, że oficjalnie rozstaje się z TVN24. Długo zbierała się na to wyznanie.

Daria Górka jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek. Miała już okazję występować w studenckiej telewizji Uniwerek TV, a także była związana z Radiem Kolor czy "Gazetą Wyborczą Trójmiasto". Później przeszła do TVN24 GO, gdzie prowadziła autorski program "Za zamkniętymi drzwiami" i wydania na żywo. Jej przygoda ze stacją właśnie dobiegła końca. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha wymownie o sukni-zbroi Rozenek. Powiedziała jedno słowo

Tak mieszka Katarzyna SkrzyneckaTak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Nie brakuje roślin i egzotycznych akcentów

Daria Górka rozstaje się z TVN24

Daria Górka w najnowszym poście na Instagramie wyznała, że po ponad ośmiu latach oficjalnie rozstaje się z TVN24. Bardzo lubiła tę pracę i niestety nie udało jej się pożegnać z załogą, jednak jest wdzięczna za doświadczenie, jakie zdobyła.

Nieczęsto rzuca się pracę, którą się kocha. Dlatego wybaczcie mi, że tak długo na ten temat milczałam. Nie było też oficjalnych maili, podziękowań i pożegnań, ale podziękować chcę... Za osiem i pół roku mojej pracy w TVN24, za szkołę zawodu i życia, za wszystko, czego się nauczyłam i wszystkim, którzy sprawili, że dziennikarstwo to moja grupa krwi - pisała Daria Górka.
 

Na końcu wpisu dziennikarka zapowiedziała, że dalej będzie pracować w ukochanym zawodzie. Na razie nie zdradziła nowego miejsca, w którym będzie można ją zobaczyć.

Grupy krwi nie zmieniam. Obiecuję. Ciąg dalszy nastąpi.

Dziennikarka otrzymała od widzów mnóstwo ciepłych słów.

Powodzenia na dalszej drodze. Jestem przekonana, że będzie ciekawa i pełna sukcesów.
Wielka szkoda! Ale cóż życie to nieustanne zmiany i dążenie do celu. Więc życzę dużo siły i wytrzymałości w tych dążeniach. Będzie nam pani brakowało - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że Daria Górka rozpocznie pracę u konkurencji?

Radomir Wit, Jacek KurskiDziennikarz kpi z Kurskiego na wizji. Zrobił to po mistrzowsku.

Więcej o: