Przyszła do pracy w odważnym stroju. Szef jej tego nie darował. Jego reakcja była ostra

Tiktokerka udostępniła filmik, w którym opowiedziała o zachowaniu szefa. Mężczyzna skrytykował jej ubiór w pracy. Kobieta uznała, że jest to fatshaming.

Abigayle Dianne doświadczyła trudnej sytuacji w pracy. Kobieta pracowała w sklepie tytoniowym w Alabamie, gdzie jak jej się na początku wydawało, było bardzo luźne podejście do ubioru pracowników. Tiktokerka została skrytykowana przez szefa za to, jak wyglądała w pracy. Uważa, że było to spowodowane jej krągłościami. Nagrała filmik, w którym ujawniła wiadomości od kierownika.

Polecamy: Tiktokerka ubiera się jak nastolatka. Uwielbia kreacje podkreślające figurę. Nie zgadniecie, ile ma lat

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Tak mieszka Agnieszka ChylińskaTak mieszka Chylińska. Cała ściana zapełniona obrazkami. Dominują religijne

Tiktokerka oburzona zachowanie szefa. Zarzuciła mu fatshaming

Abigayle Dianne na początku pracy w sklepie tytoniowym myślała, że nie ma ścisłego dress code'u, który obowiązuje w tym miejscu. Jednak czas pokazał, że się myliła.

Kiedy dostałam tę pracę, miałam wrażenie, że mogłabym założyć krótki top do dżinsów i to nie jest wielka sprawa - podkreśliła.

Później sytuacja się zmieniła. Pracownica sklepu tytoniowego otrzymała od szefa wiadomość, w której krytycznie się wyraził na temat jej ubioru. Stwierdził, że Abigayle Canterbury ubiera się niestosownie i za bardzo odsłania brzuch w miejscu pracy. Szef uważał, że kobieta powinna się nosić w bardziej odpowiedni sposób.

Właściciel powiedział mi wczoraj coś o twoim stylu ubierania. Powiedział, że powinnaś zakładać coś bardziej stosownego i nieodkrywającego brzucha - tak brzmi treść jednej z wiadomości.

Abigayle CanterburyAbigayle Canterbury TikTok / Abigayle Canterbury screen

Kobieta udostępniła screena tych wiadomości i podkreśliła, że czuje w tekstach szefa drugie dno. Zdaniem Abigayle Canterbury, mężczyzna był zły z powodu jej otyłości, ponieważ innym dziewczynom pracującym w tym miejscu nie zwrócił dotąd uwagi na nieodpowiedni strój. Tymi słowami tłumaczyła swoje stanowisko w tej sprawie:

Jestem jedyną kobietą w rozmiarze plus size, którą mieli do pracy - podkreśliła.

Zgadzacie się ze słowami Abigayle Canterbury?

Więcej o: