Rodzina Magdy Gessler znów się powiększy. Radosną nowiną podzieliła się na antenie "DD TVN"

Magda Gessler jest już babcią wnuczki Neny i wnuka Bernarda. Na antenie "Dzień dobry TVN" ujawniła, że jej syn Tadeusz Müller zostanie ojcem.

Magda Gessler jest dumną babcią Neny i Bernarda. Dzieci Lary Gessler wprowadzają wiele radości w życie restauratorki. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" często dzieli się z fanami zdjęciami wnucząt w mediach społecznościowych. Na antenie "Dzień dobry TVN" ujawniła, że niebawem urodzi się kolejna wnuczka lub wnuczek. Jej syn Tadeusz Müller zostanie ojcem.

Poznajcie rodzeństwo gwiazdBrat Macieja Zakościelnego jest zabójczo przystojny. Poznajcie rodzeństwo gwiazd

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki

Rodzina Magdy Gessler się powiększy. Tadeusz Müller zostanie ojcem

Tadeusz Müller jest synem z pierwszego małżeństwa Magdy Gessler z Volkhartem Müllerem. Poszedł w ślady słynnej mamy i również pasjonuje się kuchnią. Znany jest m.in. z prowadzenia programu kulinarnego "Z gruntu zdrowo". W czerwcu 2022 roku ożenił się z Małgorzatą Downar. Ceremonia odbyła się na łodzi na Mazurach. Zaręczyny miały miejsce rok wcześniej, na Majorce. 

To nie koniec pozytywnych wiadomości w rodzinie Magdy Gessler. Restauratorka gościła w "Dzień dobry TVN", gdzie ogłosiła, że jej syn zostanie tatą.

Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt - powiedziała.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zdradziła także, jak lubi spędzać czas z wnukami.  Ujawniła, że Nena jest do niej bardzo podobna.

Robimy to, czego nie wolno. Komórka jest zabroniona, a Nena robi ze mną dokładny przegląd zdjęć i dużo pracujemy w social mediach. Benio jest idealny. Nena kocha go nad życie i cudownie się nim opiekuje. Nena jest kopią Magdy Gessler razy sto.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Opozda z synem VincentemMałgorzata Ostrowska-Królikowska spotkała się z Vincentem. Nie spodziewała się

Pozostaje nam szczerze pogratulować!

Więcej o: