Monika Richardson nadaje z łazienki. Pokazała zdjęcie z wanny. "Wygląda na to, że jestem dość brudna"

Monika Richardson rozpoczęła nowy rok od wyjazdu do sanatorium. Dziennikarka chętnie relacjonuje na Instagramie zabiegi, którym się poddaje. Ostatnio skorzystała z leczniczej kąpieli.

Monika Richardson w przeszłości była jedną z najpopularniejszych gwiazd telewizji. Dziennikarka prowadziła między innymi "Pytanie na śniadanie" oraz program "Europa da się lubić". Kilka lat temu zniknęła z mediów. Nadal jest jednak bardzo aktywna w sieci. Ostatnio była żona Zbigniewa Zamachowskiego przebywa w sanatorium. Pobyt chętnie relacjonuje na Instagramie.

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja? WOW

Poznajcie rodzeństwo gwiazdBrat Macieja Zakościelnego jest zabójczo przystojny. Poznajcie rodzeństwo gwiazd

Monika Richardson nadaje z łazienki. Pokazała zdjęcie z wanny. "Wygląda na to, że jestem dość brudna"

Monika Richardson jest bardzo popularna na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła już niemal 40 tysięcy obserwujących. Dziennikarka często pokazuje się fanom w naturalnej wersji. Nie ma też oporów przed dzieleniem się prywatnymi zdjęciami. Ostatnio przebywa w sanatorium, gdzie korzysta z licznych zabiegów.

Jestem w sanatorium, ale takim fajnym. Poza tym biorę udział w projekcie badawczym (...) jest mnóstwo zabiegów z wodą i dużo ciekawej, młodej polskiej sztuki. Podoba mi się. Jedyny problem jest taki, że mam zajęcia od 7.00 do 22.00 i jestem całkiem wykończona. Muszę potem jechać na jakiś urlop… W każdym razie postanowiłam w tym roku zadbać o siebie - poinformowała na Instagramie.
 

Była gwiazda TVP pokazała już fragment zajęć tanecznych, zdradziła także, że uprawia nordic walking. Ostatnio natomiast opublikowała zdjęcie z wanny. Richardson wybrała prawdopodobnie popularną w uzdrowiskach kąpiel borowinową, gdyż woda, w której relaksuje się dziennikarka, jest bardzo ciemna. Celebrytka opatrzyła fotografię zabawnym komentarzem.

Wygląda na to, że jestem dość brudna… - podpisała zdjęcie Richardson, dodając przy okazji rozbawione emotikony.

Monika RichardsonMonika Richardson Instagram/ monikarichardson

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska bawi się z wnukiem. Tak świętuje Dzień Babci

Myślicie, że lecznicza kąpiel przyniosła efekty?

Więcej o: