"Polska żywa Barbie" odwiedziła Warszawę. Tak się bawi partnerka miliardera. Szampan, ostrygi i kozaki aż do nieba

Julia Dybowska pławi się w luksusach. Polska influencerka kilka lat temu związała się z teherańskim miliarderem. Na co dzień żyje w Londynie, ale teraz odwiedziła stolicę Polski. "Żywa Barbie" zajadała się ostrygami i popijała szampana. Wszystko w komplecie od Magdy Butrym i z torebką Hermes za 35 tysięcy złotych.

"Polska żywa Barbie" żyje jak królowa. Ostatnio zaglądaliśmy do imponującej londyńskiej willi za 100 milionów złotych, w której mieszka razem ze swoim partnerem i innymi członkami jego rodziny. Julia Dybowska spotyka się z dwa razy starszym teherańskim miliarderem od 2017 roku. Teraz przyjechała do Warszawy, gdzie spędziła czas z koleżankami. Nie zabrakło szampana, ostryg i luksusowych marek. 

Zobacz wideo Jacht rosyjskiego miliardera stacjonuje w Katarze. Obok statki emira Kataru

Julia Dybowska nie liczy godzin i pieniędzy. W Warszawie bawi się na całego

Julia Dybowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy ją dostrzec w jednym z warszawskich apartamentowców. "Polska żywa Barbie" miała na sobie dżinsowy komplet od Magdy Butrym, który zestawiła z kolorowym topem. Jednak to dodatki najbardziej przyciągnęły uwagę. Szczególnie kozaki za kolano marki David Koma, a także torebka i pasek od Hermes. Ceny tego modelu torebki wahają się między 25 a 30 tysiącami złotych. 

 

Z kolei na InstaStories influencerka opublikowała serię zdjęć dokumentujących jej zabawy w stolicy. Julia Dybowska spotkała się z koleżankami. Panie piły wspólnie szampana i zajadały się ostrygami, zapewne nie licząc godzin i środków. 

Julia Dybowska screenJulia Dybowska screen Fot. Instagram.com/juliadybowska

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Dodajmy, że Julia Dybowska jest fanką medycyny estetycznej. Dzięki długim blond włosom, operacji nosa i biustu, przypomina słynną lalkę Barbie. Stąd przydomek, który nadali jej media i internauci. Rzecz jasna "polska żywa Barbie" uwielbia luksusowe marki i pobyty w najdroższych kurortach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.