Julia Dybowska i jej 61-letni chłopak miliarder spędzili święta na Malediwach. "Mój raj"

Julia Dybowska i jej partner Robert Tchenguiz spędzili święta Bożego Narodzenia w niestandardowy sposób. Para wybrała się na słoneczne i gorące Malediwy.

Więcej aktualności znajdziesz na Gazeta.pl

Julia Dybowska, która uważana jest za tak zwaną "instamodelkę", od kilku lat jest w związku ze starszym od siebie o trzydzieści lat miliarderem z Teheranu, Robertem Tchenguizem. Swego czasu mówiło się, że to właśnie Dybowska rozbiła jego małżeństwo, kiedy to wprowadziła się do domu Tchenguiza, w którym mieszkała jego żona i dzieci. Celebrytka chętnie dzieli się zdjęciami z ukochanym. W ostatnim czasie ona i jej partner wybrali się na Malediwy, gdzie w rajskim klimacie spędzili święta Bożego Narodzenia.

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Marek Kondrat Marek Kondrat szczerze o późnym ojcostwie. "Inni już byli dziadkami"

Julia Dybowska i jej 61-letni chłopak miliarder spędzili rajskie święta na Malediwach

Julia Dybowska wstawiła serie zdjęć z plaży na Malediwach, gdzie można podziwiać ją w otoczeniu palm i nieskazitelnej, lazurowej wody. Również jej partner, Rober Tchenguiz, pochwalił się fotografiami z modelką na Instagramie. Dybowska jedno ze zdjęć podpisała:

Mój raj.
 
 

W komentarzach do zdjęć czytamy:

Idealna.
Piękna kobieta.
Niesamowita jesteś, Julia!

Nie tylko Julia Dybowska z partnerem zdecydowali się na spędzenie świąt Bożego Narodzenia w niestandardowy sposób. Małgorzata Rozenek od zawsze podkreślała, że wigilia to wyjątkowy czas, który zawsze spędza w gronie najbliższych. W tym roku jednak wraz z dziećmi i mężem zdecydowała się spędzić święta pod palmami. Dlatego spotkała się przy wigilijnym stole z rodzicami nie 24, a 14 grudnia. Również Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor do tej pory każdą gwiazdkę spędzali w Polsce, jednak w tym roku postanowili się przełamać i wylecieć. Nie wybrali popularnego wśród celebrytów Dubaju, czy Zanzibaru, a Hiszpanię. Więcej o oryginalnych sposobach gwiazd na spędzanie świąt Bożego Narodzenia pisaliśmy pod tym adresem.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Jak Paweł wyglądał w przeszłości? "ŚOPW". Paweł wrzucił zdjęcie z nową ukochaną. "Ten rok był jak kolejka górska"

Więcej o: