Olga Semeniuk i Piotr Patkowski wyruszyli w podróż poślubną. "Idealna pogoda i atmosfera". Jest jedno "ale"

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski wybrali się w podróż poślubną. Zobaczcie, gdzie wypoczywają.

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski w przeciwieństwie do wielu par zaraz po ślubie nie pojechali w podróż poślubną. Po hucznym weselu odpoczywali jeden dzień i z początkiem nowego tygodnia pojawili się w pracy. W końcu jednak nadszedł czas, aby zapomnieć o obowiązkach zawodowych i na wspólnym wyjeździe celebrować zawarcie związku małżeńskiego.

Najbrzydsze suknie ślubne gwiazdSpadochron? Nie, to suknia ślubna Liszowskiej. Są jeszcze brzydsze

Zobacz wideo Izabela Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską! Huczne przyjęcie?

Olga Semeniuk pokazała zdjęcie z podróży poślubnej: Idealna pogoda i atmosfera

Przeważnie Olga Semeniuk na instagramowym profilu publikuje posty związane z pracą. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pochwaliła się, że wspólnie z mężem wybrała się na urlop. Para wiceministrów zrezygnowała jednak z dalekich egzotycznych podróży. Zamiast tego wybrali się w polskie góry. Semeniuk wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje u boku ukochanego. 

Do idealnego zdjęcia dużo brakuje, ale za to idealna pogoda i atmosfera - czytamy w opisie do zdjęcia.
 

Okazuje się, że to nie jest jedyne miejsce, które odwiedzą. O swoich planach opowiedzieli w rozmowie z "Super Expressem".

To pierwsza część odpoczynku w Polsce w ramach podróży poślubnej. Zaczynamy od przepięknego Zakopanego. Jest tu cudowna słoneczna pogoda, a za nami stoi Giewont (...). Polska jest piękna - zdradzili. 

Olga Semeniuk, pełniąca obecnie rolę wiceministerki rozwoju i technologii, i Piotr Patkowski, będący wiceministrem finansów, są parą od 2020 roku. Patkowski pracował wówczas w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a Semeniuk była współpracowniczką Michała Dworczyka. Polityk PiS oświadczył się ukochanej po roku znajomości. Pobrali się 26 listopada 2022 roku.

olga_ewa_semeniukSemeniuk i Patkowski z PiS wzięli ślub. Ekspertka oceniła suknię panny młodej

Więcej o: