Kiedyś grała w "W11", ale zniknęła z telewizji. Anna Palka ma 51 lat i nie próżnuje na emeryturze. Była nawet radną

"W11. Wydział śledczy" oglądała cała Polska. Był to jeden z pierwszych i zdecydowanie najpopularniejszych paradokumentów. Jedną z najchętniej oglądanych policjantek była Anna Palka. Co u niej słychać?

Anna Palka urodziła się w 1971 roku. Ukończyła liceum ogólnokształcące w Chrzanowie i w latach 2000-2005 służyła w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie. W policji udało jej się uzyskać stopień sierżanta. W kolejnych latach służby pracowała jako dzielnicowa. Później znalazła się w sekcji dochodzeniowo-śledczej, a następnie w zespole finansów i zaopatrzenia. Pomagała też oficerowi dyżurnemu. Ostatni rok przed emeryturą pracowała w sekcji kryminalnej.

Polacy poznali ją dzięki roli w serialu paradokumentalnym "W11. Wydział śledczy". Gdy zakończyła karierę w telewizji, wspominała, że to emocjonująca przygoda, która dawała jej wiele radości. Jednak tylko przygoda.

Joanna Czechowska Z "W11" odeszła z nieznanych przyczyn. Jak dziś wygląda Joanna Czechowska?

Anna Palka grała w "W11". Czym dziś się zajmuje?

Anna Palka od lat jest szczęśliwą żoną górnika. Przyznaje, że młodo wyszła za mąż i wcześnie urodziła dziecko.

Wcześnie zakochałam się w moim mężu Piotrku, urodziłam ukochaną córeczkę, która także dość wcześnie została mamą. Wnuczki Wiktoria i Maja są moim oczkiem w głowie. Razem z Piotrem je rozpuszczamy i kochamy nad życie - opowiadała w rozmowie z portalem gazetakrakowska.pl
Zobacz wideo Policjantka pokazuje znak, który może uratować życie

51-latka jest od sześciu lat na emeryturze, ma więc czas na rozpieszczanie dziewczynek. Ale pierwsze lata emerytury działała jeszcze w samorządzie. Za namową znajomych postanowiła wystartować w wyborach do rady gminy Babic. Udało jej się wygrać i w latach 2014-2018 pracowała jako radna.

Praca w samorządzie zaczyna mnie wciągać. Wdrażam się w problemy ludzi i staram się pomagać je rozwiązywać – powiedziała rozmowie z gazetakrakowska.pl.

Ta przygoda także dobiegła końca. Anna Palka oddaje się życiu rodzinnemu. Bardzo chętnie publikuje w sieci zdjęcia swoich dwóch wnuczek – Wiktorii i Mai. Zgodnie z informacjami w mediach społecznościowych w 2021 roku przeprowadziła się z rodzinnego Zagórza do Krakowa. A co robi w wolnym czasie? Okazuje się, że uwielbia śpiewać!

Swego czasu sporo śpiewałam, szczególnie na imprezach karaoke. Nadal znajomi mnie namawiają na takie zabawy - mówiła w rozmowie z portalem gazetakrakowska.pl

Maria Wiktoria Wałęsa Maria Wałęsa była na świeczniku. Potem zniknęła. Dziś nie rozmawia z mediami

Więcej zdjęć Anny Palki znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: