Maria Wałęsa wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i sporo imprezowała. Potem zniknęła. Dziś nie rozmawia z mediami

Maria Wiktoria Wałęsa przed laty wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Młoda celebrytka nie stroniła od imprez i show-biznesu. Nagle zniknęła. Sprawdzamy, co teraz słychać u córki byłego prezydenta.

Maria Wiktoria Wałęsa jest jednym z ośmiorga dzieci byłego prezydenta RP, Lecha Wałęsy. W wieku 24 lat przyjęła zaproszenie od stacji TVN i wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Córka prezydenta zaczęła często pojawiać się w mediach, udzielać wywiadów i brylować na salonach. Chętnie imprezowała m.in. z Edytą Herbuś. Później jednak zniknęła. Teraz nie chce rozmawiać z mediami. 

Zobacz wideo Ostre słowa Danuty Wałęsy podczas obchodów 42. rocznicy podpisania Porozumienia Gdańskiego

Maria WałęsaMaria Wiktoria Wałęsa mogła zostać gwiazdą, jednak zniknęła z show-biznesu. Dziś ma 37 lat. Zobaczcie, jak wygląda

Maria Wiktoria Wałęsa zniknęła z mediów. Popularność ją zaskoczyła

Wygląda na to, że Maria Wiktoria Wałęsa nie była gotowa na zainteresowanie ze strony mediów. Miała wprawdzie swoje doświadczenia, ale popularność ją przytłoczyła. 

Miałam dopiero 24 lata i trudno mi było odmówić z takich zwyczajnych, ludzkich powodów. Chciałam nauczyć się tańczyć, chciałam przeżyć przygodę. Nie miałam świadomości tego, co się później wydarzy. Pracowałam już jakiś czas z moim tatą i wydawało mi się, że przynajmniej trochę wiem, jak funkcjonują media. Byłam w błędzie - opowiadała przed laty Maria Wiktoria Wałęsa w rozmowie z "Galą".

Maria Wiktoria WałęsaMaria Wiktoria Wałęsa Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Życie towarzyskie młodej kobiety było w pełnym rozkwicie, ale zainteresowanie ze strony paparazzi też było ogromne. W pewnym momencie media obiegły fotografie córki prezydenta w stanie nietrzeźwym, z widoczną bielizną. Na temat tego zdarzenia Maria Wiktoria Wałęsa wypowiedziała się potem w rozmowie z "Vivą!".

Pamiętam, że tamtej nocy z niedzieli na poniedziałek po imprezie położyłam się na sekundę w samochodzie i od razu poczułam błysk flesza. Wiedziałam już, że będzie skandal. We wtorek zdjęcia były już w gazecie. Czułam straszny wstyd i duże upokorzenie - wspominała Maria Wiktoria Wałęsa w "Vivie!".

Ostatecznie Maria Wiktoria Wałęsa postanowiła wycofać się z życia publicznego i zniknęła z mediów. Pojawiła się wprawdzie na krótko przy okazji premiery książki Danuty Wałęsy. Obecnie eks celebrytka ma 41 lat. Córka byłego prezydenta jest aktywna w mediach społecznościowych, ale na pytania portali show-biznesowych nie odpowiada. 

Nie dzielę się już moimi sprawami z prasą – niech to będzie mój komentarz - odpowiedziała Maria Wiktoria Wałęsa Plejadzie.
 

Myślicie, że jeszcze kiedyś wróci do show-biznesu? 

Lech i Danuta WałęsowieLech Wałęsa zdradził, jak zamierza spędzić walentynki. Co na to żona?

Więcej o: