Justyna Lubas z Top Girls odsłoniła brzuch w odważnej kreacji. "Gwiazda"

Dziewczyny z zespołu Top Girls sporo koncertują i wciąż zaskakują fanów wymyślnymi strojami. Justyna Lubas podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z występu, na który wybrała wyjątkową kreację. Największą uwagę przyciąga jednak jej odsłonięty brzuch! Fani w komentarzach są zgodni.

Zespół Top Girls jest jednym z najpopularniejszych girls bandów z branży disco polo. Został założony w 2016 roku przez wytwórnię Green Star. Przeboje wylansowane przez kobiece trio, niemal od razu trafiły na szczyty list przebojów. W aktualnym składzie występują: Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Pierwsza z wymienionych jest liderką grupy i tworzy największe hity od samego początku. Wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje kadry z trasy koncertowej. Jedno z najnowszych zdjęć mocno przypadło do gustu internautom.

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? "Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

"Top Girls". Justyna Lubas wystąpiła na koncercie z odsłoniętym brzuchem. Sylwetka robi wrażenie

Justyna Lubas pochwaliła się fotografią z pierwszego koncertu Top Girls w 2023 roku. Wokalistka zaskoczyła fanów przebojową stylizacją. Tym razem postawiła na mieniący się komplet w kolorze czerwieni. Kreacja na jedno ramię składała się ze spódniczki i krótkiego topu. Strój wyeksponował wysportowany brzuch artystki. Cały look został dopełniony starannym makijażem i modną fryzurą.

 

Pod najnowszą publikacją liderki zespołu Top Girls pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy od obserwatorów. Wygląda na to, że zdjęcie z noworocznego występu bardzo przypadło im do gustu.

Po takim koncercie w waszym wydaniu i takim zdjęciu nadmiar pozytywnej mocy gwarantowany. Justyna, wyglądasz bosko w tej czerwieni i fryzurze.
Gwiazda! Do zobaczenia na koncertach. Przepiękna jak zawsze.
Lady in red. Cudowna - czytamy na Instagramie.

Justyna Lubas ma kilka sposobów na utrzymanie świetnej figury. Wokalistka regularnie chodzi na siłownię i dużo tańczy. Wraz z koleżankami z zespołu spędza także sporo czasu na sali treningowej, na której wspólnie przygotowują choreografię na koncerty. 

Więcej zdjęć Top Girls znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.