Andrzej Grabowski złapie za mopa i odkurzacz. Cel jest szczytny. W tle duże pieniądze

Andrzej Grabowski wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aktor obiecał wyjątkowe usługi osobie, która wygra jego aukcję.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 29 stycznia. W tym roku celem zbiórki jest wsparcie walki z sepsą. Jak co roku wiele gwiazd pomaga w zbieraniu funduszy. Wśród nich jest Andrzej Grabowski, który na aukcję WOŚP zdecydował się zaoferować swoje usługi w sprzątaniu mieszkania.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Aukcja Andrzeja Grabowskiego to hit

Aktor deklaruje, że odkurzy mieszkanie osoby, która wygra utworzoną przez niego licytację. Andrzej Grabowski obiecuje, że w tym celu jest gotów przyjechać do każdego miasta w Polsce. W opisie aukcji czytamy:

Na aukcje WOŚP trafia niezwykle wyjątkowe spotkanie z Andrzejem Grabowskim! Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć Twoje mieszkanie. Andrzej Grabowski przyjedzie ze swoim asystentem, więc duże powierzchnie nie są straszne.

Aktor nie zapomniał o elemencie humorystycznym:

Polecam siebie jako Odkurzacz - Andrzej Grabowski

Aukcja jest zaplanowana do 12 lutego 2023 roku, do chwili publikacji tego materiału zebrano już 11 100 złotych. 

Andzrej Grabowski sprząta dla WOŚPAndzrej Grabowski sprząta dla WOŚP Screen Allegro

Link do licytacji znajdziecie TUTAJ

WOŚP. Andrzej Chyra posprząta mieszkanie, ale był problem

W zeszłym roku na taki sam pomysł przedmiotu licytacji wpadł Andrzej Chyra. Aktor w ostatniej chwili zdał sobie jednak sprawę, że nie zadbał o wszystkie szczegóły. Przyznał to w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jestem trochę gapa: nie określiłem ani metrażu, ani czasu. Zobaczymy, co los przyniesie. Nie ma wyjścia, najwyżej będę ostro szorował te wszystkie piętra.

Ostatecznie jednak wszystko zakończyło się pomyślnie i Andrzej Chyra odkurzył mieszkanie zwycięzcy licytacji. Jesteśmy pewni, że Andrzej Grabowski również da sobie radę.