Setki komentarzy pod postem o odejściu Piotra Gąsowskiego z "TTBZ". "Źle się dzieje, koszmar"

Piotr Gąsowski poinformował, że widzowie nie zobaczą go już w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Fani nie kryją rozżalenia z powodu decyzji aktora.

Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że współpraca Katarzyny Skrzyneckiej z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" dobiegła końca. Okazuje się, że to nie koniec zmian w muzycznym show. 7 stycznia Piotr Gąsowski ogłosił, że rezygnuje z roli współprowadzącego. Jego decyzja wywołała ogromne poruszenie w sieci.  

To miały być murowany hity, a wyszły paździerze Najgorsze programy w historii Polsatu. W jednym z nich wystąpiła Magda Gessler

Zobacz wideo Piotr Gąsowski relacjonuje problematyczny lot

"Twoja twarz brzmi znajomo". Piotr Gąsowski odchodzi z programu. Fani show zrozpaczeni 

Na instagramowym profilu Piotra Gąsowskiego pojawił się obszerny post, w którym napisał, że odchodzi z programu. Aktor i prezenter solidaryzuje się ze zwolnioną kilka dni temu Katarzyną Skrzynecką.

Odchodzę wraz z tobą [Katarzyną Skrzynecką - przyp.red.] i też jak najgoręcej dziękuję wszystkim twórcom i współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! (...). Chciałbym dużo więcej napisać, ale muszę chwilę ochłonąć po tym moim oświadczeniu, gdyż nie chcę, jak to mam w zwyczaju, zanadto się rozklejać!
 

W odpowiedzi na komentarz Skrzyneckiej napisał, że bardzo zabolało go, iż jego przyjaciółka została zwolniona. 

Obudziłem się w środku nocy, przeczytałem. Jezuniu, Kasiu… Poryczałem się. To chyba sen, ale nie… To ty i twoje wielkie serducho! Dziękujemy! Kochamy!

Fani programu nie ukrywają rozgoryczenia sytuacją. Wielu z nich twierdzi, że bez Skrzyneckiej i Gąsowskiego to już nie będzie to samo. Pojawiły się nawet deklaracje o zaprzestaniu oglądania show. 

Dwa filary odchodzą. Już jest po programie. (...). Są to Osoby nie do zastąpienia.
Ten program bez ciebie nie ma prawa bytu! To jakiś koszmar.
No teraz to już na bank nie będę oglądać.
To tak jakby program został zdjęty z anteny! Przecież ten program to w dużej mierze wy, prowadzący. 
Nie zamierzam już oglądać, źle się dzieje… Ciekawe, o czym jeszcze usłyszymy - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

18. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" ma trafić na antenę Polsatu wiosną br. Nie wiadomo kto zastąpi w niej Skrzynecką i Wiśniewskiego. Pozostali dwaj jurorzy programu to Małgorzata Walewska i Robert Janowski, współprowadzącym format pozostaje Maciej Dowbor.

jury 'Twoja twarz brzmi znajomo' Zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Jeden z jurorów pożegnał się z programem

Więcej o: