Maja Hyży przed Sylwestrem w TVP zrobiła test ciążowy i pochwaliła się zdjęciem. "Zapaliła się czerwona lampeczka"

Maja Hyży jest w ciąży? Takie pytanie pojawiało się w mediach, gdy celebrytka pochwaliła się na InstaStories zdjęciem z testem ciążowym na pierwszym planie.

Maja Hyży wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Celebrytka opublikowała na InstaStories bardzo osobisty kadr. Wskazywał, że Hyży może spodziewać się kolejnego dziecka.

Maja HyżyMaja Hyży skarcona przez fanki. Naraziła córkę na niebezpieczeństwo?

Zobacz wideo Maja Hyży zabiera córkę do pracy. Karmiła córkę w przebraniu mężczyzny. „Wyśmiała mnie"

Maja Hyży jest w ciąży? "Zrobiłam test ciążowy"

Maja Hyży wystąpiła na Sylwestrze Marzeń w TVP. Nim jednak wyszła na scenę, za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że zrobiła test ciążowy. Jednocześnie pokazała zdjęcie, na którym widać, jak trzyma nieotwartą jeszcze płytkę z testem.

Jeśli będą dwie kreski, to zamawiam imię Sylwester - śmiała się.

Maja Hyży w ciąży?Maja Hyży w ciąży? Fot. Instagram/majahyzy

Na Instagramie celebrytka nie zdradziła, czy jest w ciąży. O tym, czy jej rodzina się powiększy opowiedziała jednak szybko w rozmowie z tabloidem. Okazuje się, że celebrytka zobaczyła na teście tylko jedną kreskę.

Spełniam się już w macierzyństwie, które będzie trwało i trwało. Marzy mi się dużo koncertów, dużo nowych singli. Próbujemy dostać się na preselekcje do Eurowizji. Powiększeniu rodziny na razie mówię stop. Zrobiłam test ciążowy i była jedna kreska. Zapaliła się czerwona lampeczka, ale to był tylko fałszywy alarm - powiedziała portalowi Super Express.

Przypomnijmy, że Hyży jest mamą czwórki dzieci. Bliźniacy Wiktor i Alexander urodzili się w 2012 roku. Ich ojcem jest Grzegorz Hyży. Później celebrytka związała się z Konradem Kozakiem, z którym w 2020 roku przywitała córkę Antoninę. Najmłodsza pociecha pary, Zofia, urodziła 7 lipca 2022 roku. 

Co myślicie o tym, że Maja Hyży podzieliła się tak intymnym zdjęciem i wyznaniem?

ZOBACZ TEŻ: Maja Hyży odwołała ślub. "Przeliczyliśmy się"

Więcej o: