Jaki majątek ma Meghan Markle? Padły konkretne kwoty. Podliczono jej najdroższe stylizacje. Tanio nie jest

Meghan Markle uwielbia luksusowe marki. Brytyjscy dziennikarze przyjrzeli się zasobności portfela żony księcia Harry'ego na podstawie ubiegłorocznych stylizacji.

Sytuacja finansowa Meghan Markle i księcia Harry’ego zmieniła się drastycznie, kiedy w 2020 roku zdecydowali się na odejście z Pałacu i wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. Para została odcięta od środków rodziny królewskiej i musiała radzić sobie sama. Zasobności Markle przyjrzeli się brytyjscy dziennikarze. Redakcja "Daily Mail" obliczyła, ile jest warta garderoba i biżuteria, którą w 2022 roku żona księcia Harry'ego miała na sobie.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Ile kosztuje garderoba Meghan Markle?

W 2020 roku ubiór Markle był wart nieco ponad 44 tysiące funtów (trochę więcej niż 233 tysiące zł). Wiadomo, że wówczas jej ubrania pochodziły z budżetu Księstwa Walii, którym zarządzał jej teść Karol III. W kolejnym roku garderoba aktorki wraz z biżuterią miała być warta niemal 58,5 tysiąca funtów (prawie 308 tysięcy złotych). Kwota wzrosła zatem o niemal 15 tysięcy funtów (ok. 80 tys. zł). W 2022 roku zaś jej garderoba była warta o 20 tys. funtów więcej niż w 2021 roku. Jak oszacowali brytyjscy dziennikarze, było to 78 993 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 416 tys. zł.

Meghan Markle - najdroższe stylizacje w 2022 roku

Jedna z najdroższych kreacji, jakie w ubiegłym roku miała na sobie Meghan Markle, kosztowała łącznie 6500 funtów (niemal 35 tys. zł). Do tego dobrała brelok do kluczy za "jedyne" 234 funty (1234,32 zł) i zegarek Cartier z kolekcji księżnej Diany.

W innej kosztownej stylizacji mogliśmy ją zobaczyć na charytatywnym wydarzeniu "Power of Woman", które odbyło się pod koniec listopada. Księżna Sussex postawiła wtedy na zieloną sukienkę. Kreacja Giorgio Armani to wydatek w kwocie 1449 funtów (7645 zł), a buty od Manolo Blahnika można kupić za 605 funtów (3192 zł).

Szokują was te kwoty?

Zobacz też: Meghan Markle i książę Harry są biedni jak na Hollywood?! Tak twierdzi królewska ekspertka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.