Cichopek i Kurzajewski składają życzenia noworoczne. Fani patrzą na zdjęcia: Rano byliście w "PnŚ", a teraz...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski opublikowali w mediach społecznościowych noworoczne życzenia. Uwaga internautów skupiła się na zdjęciach, które dodali do wpisu.

Rok 2022 z pewnością był wyjątkowy dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Kilka miesięcy temu oficjalnie ogłosili, że są parą. Od tego czasu na ich instagramowym profilach nie brakuje wspólnych zdjęć i wpisów, gdzie chwalą się łączącym ich uczuciem. Nie inaczej było tym razem.  

Związki Agnieszki Włodarczyk Wszyscy pamiętają związek Włodarczyk i Krawczyka, ale to z nim była przez dekadę

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem witają nowy rok: Najlepszego! Bawcie się dobrze

31 grudnia zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski opublikowali na Instagramie identyczne wpisy, w których złożyli fanom życzenia z okazji nowego roku. 

Razem wchodzimy w nowy rok! Niech ten 2023 będzie dla nas wszystkich czasem szczęścia i radości! Najlepszego! Bawcie się dobrze podczas sylwestrowej nocy!

Zakochani nie mogli również zapomnieć o dodaniu romantycznych kadrów. Na zdjęciach widzimy, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozują na ulicach Nowego Jorku, co bardzo zdziwiło fanów pary. Bowiem 31 grudnia aktorka i prezenter prowadzili wspólnie sylwestrowe wydanie "Pytania na śniadanie". W studio pojawili się również 1 stycznia. 

Rano byliście w "Pytaniu na śniadanie", a teraz w Nowym Jorku? 
Tak szybko? Jeszcze rano w telewizji, a już jesteście w Nowym Jorku? Wszystkiego dobrego w nowym roku 2023.
W Nowym Jorku jest o sześć godzin wcześniej, więc to teoretycznie możliwe - napisali internauci w komentarzach pod postem pary.
 

Zdjęcia najprawdopodobniej zostały zrobione jakiś czas temu, na co mogą wskazywać letnie ubrania prezenterów i brak tłumów na Times Square. Niedawno Maciej Kurzajewski poleciał do Stanów Zjednoczonych, by wziąć udział w maratonie. Podczas pobytu w Nowym Jorku towarzyszyła mu Katarzyna Cichopek.

Sylwester Marzeń Mieszkańcy Zakopanego nasłali policję na organizatorów Sylwestra Marzeń w TVP

Więcej o: