Serce Thomasa Thurnbichlera skradła piękna brunetka. "Mój słodki aniele". Trener skoczków poznał ją w Polsce

Thomas Thurnbichler w Polsce znalazł nie tylko pracę, ale również miłość. Poznajcie ukochaną trenera naszych skoczków.

Na początku kwietnia 2022 roku poznaliśmy nowego trenera Reprezentacji Polski w skokach narciarskich. 33-letni Thomas Thurnbichler pochodzi z Austrii i również był skoczkiem. Na pierwsze sukcesy jego podopiecznych nie musieliśmy długo czekać. Otwarcie Turnieju Czterech Skoczni okazało się dla nas bardzo udane. Aż dwóch polskich skoczków znalazło się na podium. Piotr Żyła był drugi, a lider Pucharu Świata Dawid Kubacki trzeci w Oberstdorfie. Thurnbichler oprócz sukcesów zawodowych może również pochwalić się udanym życiem prywatnym. Chwile wolne od pracy spędza u boku pięknej ukochanej.

Iga ŚwiątekIga Świątek jest milionerką, ale mieszka skromnie. Przytulny salon i duży ogród

Zobacz wideo Dawid Kubacki dominatorem początku sezonu skoków. Trenerzy zachwycają się jego perfekcją

Tak wygląda ukochana trenera naszych skoczków

O tym, że Thomas Thurnbichler ma partnerkę, dowiedzieliśmy się z jego rozmowy z TVP Sport. Wówczas przy okazji opowiadania o napiętym grafiku w pracy wspomniał, że w jego życiu jest ktoś wyjątkowy. 

Nawet jeśli dzisiaj mogę włożyć swoje ubrania i pójść na kolację z dziewczyną, to trenerem jesteś 24 godziny na dobę. Albo może ja inaczej na razie nie umiem.

Następnie Thurnbichler uchylił rąbka tajemnicy i powiedział nieco więcej na temat ukochanej. 

Nie jest Polką, mieszka tu już pięć lat. No i poznaliśmy się tutaj - powiedział we wspomnianym wywiadzie.

Kim zatem jest jego partnerka? Thomas Thurnbichler spotyka się z Jessicą Serrą, która w mediach społecznościowych przedstawia się jako pół Włoszka i pół Niemka. Kobieta od kilku lat mieszka w Polsce i ma syna. Na instagramowym profilu chętnie relacjonuje między innymi podróże z ukochanym. Para odwiedziła już austriacki Innsbruck - rodzinne miasto Thurnbichlera. We wrześniu z kolei wspólnie zwiedzali Sardynię.

Dziękuję, że pokazałaś mi swoje korzenie mój słodki aniele - napisał Thurnbichler w opisie do krótkiego nagrania z wakacji. 

Podobnie, jak Thurnbichler jego ukochana też fanką tatuaży, co można zobaczyć na zdjęciach i nagraniach, które wrzuca do sieci.

 

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiCichopek mówi o porankach z Kurzajewskim. "To nasze zdolności"

Więcej o: