To Doda, czy Cleo?! Otóż nie. To Roksana Węgiel. Aż trudno ją rozpoznać

Roskana Węgiel lubi się bawić swoim wizerunkiem, a ostatnio nie przestaje zaskakiwać. 17-letnia piosenkarak opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie i aż trudno ją rozpoznać.

Roksana Węgiel zdecydowanie należy do najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. 17-latka zdobyła ogromną popularność najpierw w programie "The Voice Kids", a potem wygrywając Eurowizję Junior z piosenką "Anyone I want to be", po raz pierwszy w historii polskich startów. Młoda artystka dorastała i zmieniała się na naszych oczach i trzeba przyznać, że to zmiana spektakularna. Na najnowszym zdjęciu aż trudno ją rozpoznać.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana WęgielRoksana Węgiel zaskakuje wizerunkiem na nowym zdjęciu. "Młodsza wersja Dody"

Roksana Węgiel bawi się swoim wizerunkiem. Można ją pomylić z inną wokalistką

Roksana Węgiel została uchwycona podczas przerwy w sesji zdjęciowej. Na rękach trzymała małego pieska, z którym bardzo zaprzyjaźniła się podczas zdjęć. Uwagę zwracał zwłaszcza długi, blond warkocz, charakterystyczny dla stylizacji Cleo. Ulubienica nastolatków ma na sobie także kremowy, polarowy komplet w zimowy wzór. 

Roksana WęgielRoksana Węgiel Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Więcej zdjęć Roksany Węgiel znajdziesz w galerii na górze strony. 

Warto dodać, że w ostatnim czasie Roksana Węgiel lubi bawić się wizerunkiem. Całkiem niedawno przefarbowała się na blond. Po metamorfozie zebrała mnóstwo komplementów od zachwyconych fanów. 

Niedawno Roxie zaskoczyła też obserwatorów wspólnym zdjęciem ze świąt w towarzystwie ukochanego. Młoda wokalistka chce jednak trzymać mężczyznę z daleka od świata mediów i show-biznesu i nie zdecydowała się go ujawnić. Za to na pytanie jednej z fanek o to, czy szuka męża, Roskana Węgiel żartobliwie przyznała, że już ma. Na profilu celebrytki pojawia się też coraz więcej zdjęć w odważniejszych stylizacjach.

 

Roksana WęgielWęgiel spędziła święta z ukochanym. Uwagę zwraca opis zdjęcia. Miłość kwitnie

Spodziewalibyście się takiej przemiany po Roksanie Węgiel?

 

Roksana WęgielRoxi Węgiel w błyszczącej kreacji zaprasza na koncert do TVP. Nie chodzi o Sylwester

Więcej o: