Katarzyna Cichopek wspomina Emiliana Kamińskiego: Serce mi dziś pękło

Katarzyna Cichopek umieściła w sieci emocjonalny wpis, w którzym żegna się z Emilianem Kamińskim. Nagła śmierć starszego kolegi z planu mocno nią wstrząsnęła.

W poniedziałek 26 grudnia, w drugim dniu świąt Bożego Narodzenia, zmarł Emilian Kamiński. Aktor i dyrektor Teatru Kamienica miał 70 lat i zmagał się z poważną chorobą. Rodzina zmarłego jak dotąd nie ujawniła, na co cierpiał. W zeszłym roku artysta przeszedł operację, ale wydawało się, że doszedł już do siebie. Jego przyjaciele-aktorzy mówili, że w ostatnich dniach był może lekko nieswój, jednak nie zdawali sobie sprawy, że widzą go po raz ostatni. Wśród żegnających kolegę z pracy była też Katarzyna Cichopek, która spotykała się z nim m.in. na planie "M jak miłość". 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała kulisy kręcenia scen w "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek żegna Emiliana Kamińskiego

Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie z Emilianem Kamińskim, które uzupełniła o osobisty wpis. Podkreśliła, że nie tylko razem grali, ale i wiele rozmawiali - nie tylko o pracy. A jako aktorka-amatorka wiele się od niego nauczyła. Ujawniła, że każde spotkanie na planie było pretekstem do żartów.

Zdjęcia Katarzyny Cichopek znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Nie spodziewałam się, że nasze październikowe spotkanie na planie będzie naszym ostatnim. Cieszę się, że wtedy zaśpiewał pan dla nas. I będę pana pamiętać z gitarą w ręce. Serce mi dziś pękło - napisała.
 

Fani celebrytki pogratulowali jej pięknego pożegnania i zapewnili, że im też będzie brak aktora:

Po tylu latach oglądania serialu jesteście częścią naszego życia.
Odszedł wspaniały człowiek i wybitny aktor. Pokój jego duszy.
Wielka strata - pisano w sekcji komentarzy. 

Rodzinie i przyjaciołom Emiliana Kamińskiego przekazujemy nasze kondolencje.

Zdjęcia Katarzyny Cichopek znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.