Radna PiS-u przyszła na sesję rady miasta w stroju anielicy. Internauci pękają ze śmiechu: Aniołek Kaczyńskiego

Kiedy wydaje nam się, że politycy Prawa i Sprawiedliwości niczym nas już nie zaskoczą, wtedy wchodzi ona, cała na biało. Eleonora Szymkowiak przyszła na sesję rady miejskiej w Zielonej Górze w stroju anielicy, z ogromnymi skrzydłami. Towarzyszył jej... słoik kiszonych ogórków.

Radni z Zielonej Góry właśnie mieli uchwalać miejski budżet na 2023 roku, kiedy ich oczom ukazały się wielkie skrzydła anioła. Radna z PiS-u Eleonora Szymkowiak pojawiła się na sesji rady miasta w stroju anielicy. To nie pierwszy raz, kiedy polityczka fundowała kolegom takie atrakcje. 

Zobacz wideo Jarosław Kaczyński zdziwiony protestem pod swoim domem. "Ja zawsze byłem za równouprawnieniem"

Katarzyna GrocholaGrochola apeluje do Polek: Odradzam w tej chwili zachodzenie w ciążę

Radna PiS-u w stroju anielicy na sesji miejskiej. Internauci: Aniołek Kaczyńskiego

Zdjęcie 74-letniej radnej PiS-u w przebraniu anioła pojawiły się na facebookowym profilu innego radnego z Zielonej Góry, Rafała Kaszy.

Trwa właśnie najważniejsza sesja Rady Miasta Zielona Góra w roku. Podejmujemy uchwałę budżetu Zielonej Góry na rok 2023, a radna Prawa i Sprawiedliwości przyszła przebrana za… no właśnie za kogo?  - pytał retorycznie na Facebooku Rafał Kasza.

Rafał Kasza sugerował nawet, że radna z PiS-u naprawdę "odleciała" odstawiając taką szopkę podczas sesji rady miasta 

Rada Miasta, to nie szopka, czy targ z kiszonkami. Tu zapadają najważniejsze decyzje związane z funkcjonowaniem miasta, ale jak widać niektórzy już dosłownie „odlecieli". Wystarczy, że już PiS robi jedną szopkę na Wiejskiej od kilku lat. Czas już tej pani „podziękować" w Ratuszu - dodał radny z Zielonej Góry.

Zdjęcie Eleonory Szymkowiak naprawdę rozbawiło internautów. Dali temu wyraz w komentarzach.

Zbuntowany anioł.
Przygotowania do niebieskich odlotów.
Aniołek Kaczyńskiego.
A po co zagrycha w postaci ogórków i grzybków? Szykuje się jakiś afterek?
Może w PiS mają jasełka.
I tacy ludzie nami rządzą.

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Rafała Kaszy na Facebooku. Jak wam się podoba taki świąteczny akcent w urzędzie? 

Beata TadlaBeata Tadla ma dość. Powiedziała, co myśli o gwiazdach TVP

Więcej o: