Anna Lewandowska nie błysnęła poprawną polszczyzną. Fani natychmiast ją poprawili. "Byk w podstawowym słowie"

Anna Lewandowska zorganizowała przedświąteczne spotkanie z pracownikami w restauracji należącej do Roberta Lewandowskiego. Trenerka pochwaliła się kadrami z imprezy na Instagramie. W opisie posta popełniła błąd.

Anna Lewandowska w ostatnim czasie nie narzeka na nudę. Trenerka niebawem rozpocznie współpracę z "Dzień dobry TVN". Kilka dni temu pojawiła się na kanapie popularnej śniadaniówki i wystąpiła w mocniejszym makijażu, co natychmiast zauważyli internauci. "Lewa" cały czas przebywa w Polsce. Przyznała, że to tu zamierza spędzić święta z rodziną. Na Instagramie opublikowała kilka kadrów z wigilii pracowniczej, zorganizowanej w restauracji Nine's należącej do jej męża. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika też

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Anna Lewandowska nie błysnęła poprawną polszczyzną. Mogła liczyć na fanów

Anna Lewandowska na spotkanie z pracownikami wybrała niezwykle elegancki zestaw, na który składała się jedwabna koszula od polskiej projektantki Magdy Butrym. Stylizację dopełniła czarnymi spodniami i prostymi szpilkami. Po opublikowanych przez nią kadrach można zauważyć, że panowała iście świąteczna atmosfera, a trenerka była w doskonałym humorze. Kadry opatrzyła krótkim opisem i tu pojawiły się drobne problemy, gdyż przez przypadek popełniła błąd ortograficzny. Zamiast na co dzień, napisała "na codzień".

W tym przedświątecznym czasie nie mogło zabraknąć spotkania z moim zespołem. Dziękuję wam za to, że wspieracie mnie na codzień - napisała trenerka.
 

W komentarzach fani natychmiast ruszyli z misją poprawienia Lewandowskiej i zaapelowali, by czytać swoje posty przed ich publikacją. 

Super, ale błąd ortograficzny razi. Pewnym osobom po prostu nie wypada robić takich byków w podstawowych słowach - ludzie sprawdzajcie te swoje posty jak je piszecie.
W języku polskim piszemy: na co dzień * jako 3 osobne wyrazy.
Poprawnie to na co dzień - czytamy.

król Karol III, Meghan i HarryKarol III ujawnił plan na święta. Wspomni o Meghan Markle i księciu Harrym?

Warto wspomnieć, że Anna Lewandowska zna kilka języków i mogła najzwyczajniej się pomylić. 

Więcej o: