Lewandowska w "Dzień dobry TVN" ujawniła postanowienie noworoczne. Dawno nie widzieliśmy jej w tak mocnym makijażu

Anna Lewandowska była gościem programu "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała o noworocznych postanowieniach. My zwróciliśmy też uwagę na stylizację trenerki.

Niedawno Anna Lewandowska rozpaliła emocje fanów informacją, że dołącza do ekipy "Dzień dobry TVN". Zadebiutuje w studiu w nowej roli już we wtorek 3 stycznia i poprowadzi trening na żywo. Teraz zasiadła na słynnej kanapie, by chwilę porozmawiać z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman o zbliżającym się projekcie.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Joanna OpozdaOpozda w objęciach mężczyzny. Razem bawili się na imprezie. To nowy partner?

Anna Lewandowska mówi o postanowieniach noworocznych w "Dzień dobry TVN"

Żona kapitana naszej reprezentacji opowiedziała w kilku słowach o współpracy ze śniadaniowym programem.

Będziemy trenować, zdrowo jeść, fajnie działać. Od 3 stycznia ruszam z wyzwaniem i to jest moja misja, żeby zaangażować jak największą liczbę Polaków do tego, żeby wstali z kanapy. Nie od dziś wiadomo, że nowy rok jest idealnym momentem do tego, żeby postawić sobie nowe wyzwanie i zawiesić wyżej poprzeczkę. Przewidzianych jest wiele aktywności, co niedzielę będę się pojawiać na antenie. Będziemy też prowadzić merytoryczne spotkania z ekspertami.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska screen tvn

Anna Lewandowska pytana przez Marcina Prokopa przyznała, że sama też postawiła sobie nowe wyzwanie.

Mój mąż zaczął grać w paintballa, a ja zaczęłam tańczyć, więc jest coś nowego. Jako mama dwójki dzieci cieszę się, że odnalazłam nową pasję. Moim marzeniem jest to, żeby zaciągnąć męża na tego typu zajęcia. Moim kolejnym celem jest kontynuacja nauki języka hiszpańskiego.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska screen TVN

Trenerka zdecydowała się na bordową kurtkę typu bomberka, którą zestawiła z niebieską bluzką. Anna Lewandowska miała rozpuszczone włosy i do stylizacji dobrała czarne kozaki. Dodatkiem były złote naszyjniki. Uwagę zwrócił również mocniejszy makijaż trenerki. "Lewa" przyzwyczaiła fanów, że na co dzień prawie się nie maluje. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wyglądała wyglądała równie rewelacyjnie. 

Paulina Nowicka i Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak zabrał Paulinę Nowicką w rejs luksusowym statkiem

Więcej o: