Kobiety z rodziny królewskiej utarły nosa Meghan Markle. I nie musiały przy tym mówić ani słowa. Wystarczył prosty gest

Kobiety z rodziny królewskiej, idac na świąteczny koncert, włożyły płaszcze w śliwkowym kolorze - jakby się zmówiły. Być może ta jednomyślność nie była przypadkowa, a stanowiła jasny przekaz dla Meghan Markle.

Premiera dokumentu "Harry i Meghan" wywołała lawinę komentarzy i krytyki pod adresem pary głównych bohaterów. Książę i jego żona obrywają nie tylko za krytykę rodziny królewskiej, ale i za mijanie się z prawdą. Brytyjskie media z "The Sun" na czele wyłapują niekonsekwencje księcia i Meghan Markle, którzy mają przeczyć samym sobie. Czujni internauci wytykają też Meghan, że opowiadając o zwyczajach panujących w pałacu, również nie jest szczera. 

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Księżna Kate i inne członkinie rodziny zagrały na nosie Meghan

W jednym z pierwszych odcinków dokumentu Meghan wspomniała o jednej z absurdalnych zasad królewskiego dress code'u. Poskarżyła się na surowy zwyczaj, zakazujący młodszym członkiniom rodziny pojawiania się na oficjalnych wydarzeniach w ubraniach w kolorze, który tego dnia wybrał starszy z royalsów. 

Więcej zdjęć księżnej Kate i Meghan Markle zajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Zdaniem niektórych royalsi z pewnością oglądali netfliksowy przebój, bo choć niczego nie komentują, niejedno przekazują strojami. Tak było przy okazji czwartkowego koncertu świątecznego w Westminster Abbey. Księżna Kate zaprezentowała się tego dnia w śliwkowym płaszczu. Identyczny stój, tylko w wersji mini, miała na sobie tego dnia księżniczka Charlotte, co przeczyło tezie wygłoszonej przez Meghan. 

Jakby tego było mało, płaszcze w tym samym kolorze włożyły Zara Phillips oraz Pippa Middleton siostra Kate. Panie również brały udział w koncercie. Zestawienie wszystkich czterech strojów pojawiło się m.in. na instagramowym profilu @historia_monarchii. 

Rodzina królewskaRodzina królewska @historia_monarchii/Instagram

Monarchie w Europie. Wszyscy wiedzą, kto jest królem Wielkiej Brytanii. A kto zasiada na tronie Danii? Wszyscy znają króla Wielkiej Brytanii. A kto zasiada na tronie Belgii czy Danii?

Czyżby członkinie rodziny królewskiej chciały w ten sposób coś przekazać Meghan Markle?

Więcej zdjęć księżnej Kate i Meghan Markle zajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: