"Miss Kataru" jest zasypywana wiadomościami od wielbicieli. Ujawniła, co proponują jej piłkarze. Odważnie

Serca fanów piłki nożnej podbiła Ivana Knoll. Od kiedy chorwacka modelka została okrzyknięta najpiękniejszą kibicką Mundialu 2022, nie może opędzić się od wielbicieli. Jej skrzynka z wiadomościami pęka w szwach.

Jeszcze przed mistrzostwami świata Ivan Knoll nie cieszyła się zbyt dużą popularnością. Wszystko zmieniła jej obecność podczas światowych rozgrywek, kiedy to została uznana przez media za "najpiękniejszą kibickę Mundialu 2022". Chorwacka modelka przyciąga uwagę figurą, urodą i odważnymi kreacjami, które prezentowała na trybunach - pokazała się chociażby w lateksie. Wyjazd do Kataru poskutkował tym, że Knoll zyskała pokaźne grono obserwatorów w mediach społecznościowych. Modelka w związku z tym dostaje mnóstwo wiadomości z różnego rodzaju propozycjami.

Zobacz wideo Miss tegorocznego mundialu?

Przygotowanie jednośladu do zimyJak przezimować motocykl? Na co trzeba zwrócić uwagę? Kluczowe zasady są proste

Ivana Knoll podbiła Katar. "Najpiękniejsza kibicka" dostaje propozycje ślubu

Knoll w rozmowie z "Daily Mail" przyznała, że zdarza jej się otrzymywać propozycje... ślubu. Modelka przekonuje jednak, że nie zamierza korzystać z żadnej z ofert, którą dostaje od wielbicieli. Zależy jej tylko i wyłącznie na dobrej zabawie.

Staram się po prostu dobrze bawić. Wiem, że lubią mnie ze względu na mój wygląd. Nie jestem jednak zainteresowana spotkaniem się z kimkolwiek. Chcę tylko sprawiać, aby ludzie się uśmiechali - podkreśla Knoll.

Chorwacka modelka zdradziła także, że - ze względu na zasady, jakie panują w Katarze - miała obawy z ubieraniem odważniejszych strojów na mundial. Potwierdziły się, kiedy w ostatnim czasie została wyproszona ze stadionu ze względu na dość śmiałą stylizację. Przypominamy, że reprezentacja Chorwacji zawalczy o brązowy medal mistrzostw świata z Marokańczykami 17 grudnia o 16.00. Modelka mocno kibicuje swojej ojczyźnie:

Najważniejsze jest to, że jesteśmy małym krajem z wielkim sercem. Będę dumna z bycia Chorwatka na zawsze! - zadeklarowała na Instagramie.

Shakira, Zenek MartyniukShakira na sylwestrze Polsatu! Stacja negocjuje stawkę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Równie mało szczęścia co Knoll, miał tzw. Człowiek Cyc. Choć władze go opłaciły, stadion wyrzucił za wulgarne przebranie.

Więcej o: