"Miss mundialu" pozuje na plaży w Katarze. W pewnym momencie się odwróciła. Odważnie

Ivanę Knoll bezapelacyjnie można nazwać nieoficjalną miss mundialu. Kobieta za sprawą zdjęć, które zrobili jej paparazzi, w odważnym stroju kąpielowym, podbiła sieć. Tym razem fanka z Chorwacji zaprezentowała się w obcisłym stroju na plaży.

Natalia Siwiec udowodniła, że pokazanie się w odważnej stylizacji podczas meczu może być przepustką do zrobienia wielkiej kariery. To właśnie w czasie Mistrzostw Świata w Katarze Ivana Knoll zaprezentowała się w mocno wyciętym topie z głębokim dekolt. Fotoreporterzy od razu zauważyli jej odważną stylizacją i nie szczędzili jej zdjęć. Teraz fotografie fanki z Chorwacji obiegły cały świat. Okazuje się, że kobieta nadal pozostaje wierna stylistyce, która zaprezentowała podczas meczu. 

Polecamy: W tych strojach kąpielowych zrobisz furorę na plaży. Piękne modele, które podkreślą atuty sylwetki

Zobacz wideo 30 mln za wyjście z grupy na Mistrzostwach Świata? Tyle chciał dać premier Morawiecki

To miały być murowany hity, a wyszły paździerzeNajgorsze programy w historii Polsatu. W jednym z nich wystąpiła Magda Gessler

Ivana Knoll w obcisłym stroju sporo odsłoniła. Jej zdjęcia są hitem internetu

Nieoficjalna "miss mundialu" wykorzystuje swoje pięć minut i publikuje odważne zdjęcia na Instagramie. Prezentuje na nich wysportowane i opalone ciało. Ostatnio pokazała się w stroju kąpielowym, nawiązującym do barw chorwackiej flagi. Biało-czerwony strój wygląda naprawdę świetnie na figurze influencerki. 

 

Obserwatorki i obserwatorzy w mediach społecznościowych chwalili jej smukłą figurę. Wspominali też w komentarzach o Chorwacji. Pisali:

Chorwacja to naprawdę piękny kraj.
Tak wygląda najlepszy zawodnik z Chorwacji - napisał ktoś w żartobliwym tonie.

Nie zabrakło też słów krytyki. Chodziło nie tylko o stylizację, ale także to, jak teraz Ivana Knoll wykorzystuje swoje pięć minut sławy. 

Czy ty nie masz innej stylizacji w szafie? Ciągle to samo.
Ta pani za niedługo zacznie mi wyskakiwać z lodówki.

Co myślicie o zdjęciach Ivany Knoll? Pięknie reprezentuje Chorwację?

Więcej o: