Król Karol III ma dość Meghan Markle i księcia Harry'ego. Obejrzał dokument i planuje podjąć zdecydowane kroki

Król Karol III miał obejrzeć serial dokumentalny o księciu Harrym i Meghan Markle. Według doniesień medialnych monarcha jest zły na parę i chce pozbawić ich resztek przywilejów.

Na Netfliksie rekordy popularności bije serial dokumentalny o Meghan Markle i księciu Harrym o jakże zaskakującym tytule "Harry i Meghan". Para poruszyła wiele trudnych i bolesnych dla siebie tematów, wśród których są rasizm, depresja i walka z nieuczciwymi mediami. Dostało się też rodzinie królewskiej, co miało rozsierdzić króla Karola III.  

Izabela Macudzińska"Królowa życia" bez doczepów. Izabela Macudzińska chwali się krótką fryzurą

Król Karol III ma dość zachowania Meghan Markle i księcia Harry'ego

New Idea podaje, że monarcha obejrzał słynny już serial dokumentalny o zbuntowanej parze. Produkcja miała ostatecznie pozbawić go skrupułów, by ostro zareagować na zachowanie syna.

Harry wydaje się być zdeterminowany, by zniszczyć swoją rodzinę i wszystko, co jest im drogie. Jeszcze gdy królowa żyła, Karol musiał być bardziej pobłażliwy, niż by sobie tego życzył, w sprawie "problemu Harry’ego i Meghan". Teraz radzenie sobie z tym jest wyłącznie jego zadaniem i nie zniesie tego, jak kpią sobie z monarchii, jednocześnie czerpiąc korzyści z jej tytułu. Chce im je zabrać, ale nie może tego zrobić sam.

Król Karol III chce poprosić parlament o pomoc w odebraniu zbuntowanej parze resztek przywilejów szlacheckich.

Karol jest sprytny i chociaż nie może bezpośrednio mieszać się w politykę, wie, jak ona działa. Zdał sobie sprawę, że może mieć wystarczające poparcie, aby rozpocząć fazę, w której posłowie przedstawią projekt ustawy dającej królowi uprawnienia do pozbawienia Sussexów ich księstwa. A po tym, co zobaczył na Netflixie, nie chce się z tym ociągać.

Wygląda więc na to, że książę Harry może wkrótce pożałować swojego zachowania.

Julia WieniawaJulia Wieniawa ma romans z polskim piłkarzem? "Utonęła w ramionach"

Więcej o: