Król Karol III ma dość Meghan Markle i księcia Harry'ego. Obejrzał dokument i planuje podjąć zdecydowane kroki

Król Karol III miał obejrzeć serial dokumentalny o księciu Harrym i Meghan Markle. Według doniesień medialnych monarcha jest zły na parę i chce pozbawić ich resztek przywilejów.

Na Netfliksie rekordy popularności bije serial dokumentalny o Meghan Markle i księciu Harrym o jakże zaskakującym tytule "Harry i Meghan". Para poruszyła wiele trudnych i bolesnych dla siebie tematów, wśród których są rasizm, depresja i walka z nieuczciwymi mediami. Dostało się też rodzinie królewskiej, co miało rozsierdzić króla Karola III.  

Król Karol III ma dość zachowania Meghan Markle i księcia Harry'ego

New Idea podaje, że monarcha obejrzał słynny już serial dokumentalny o zbuntowanej parze. Produkcja miała ostatecznie pozbawić go skrupułów, by ostro zareagować na zachowanie syna.

Harry wydaje się być zdeterminowany, by zniszczyć swoją rodzinę i wszystko, co jest im drogie. Jeszcze gdy królowa żyła, Karol musiał być bardziej pobłażliwy, niż by sobie tego życzył, w sprawie "problemu Harry’ego i Meghan". Teraz radzenie sobie z tym jest wyłącznie jego zadaniem i nie zniesie tego, jak kpią sobie z monarchii, jednocześnie czerpiąc korzyści z jej tytułu. Chce im je zabrać, ale nie może tego zrobić sam.

Król Karol III chce poprosić parlament o pomoc w odebraniu zbuntowanej parze resztek przywilejów szlacheckich.

Karol jest sprytny i chociaż nie może bezpośrednio mieszać się w politykę, wie, jak ona działa. Zdał sobie sprawę, że może mieć wystarczające poparcie, aby rozpocząć fazę, w której posłowie przedstawią projekt ustawy dającej królowi uprawnienia do pozbawienia Sussexów ich księstwa. A po tym, co zobaczył na Netflixie, nie chce się z tym ociągać.

Wygląda więc na to, że książę Harry może wkrótce pożałować swojego zachowania.

Więcej o:
Copyright © Agora SA