Książę Harry mówi o kłamstwach rodziny królewskiej i nawiązuje do Williama. "Jak mogłeś zrobić to bratu?"

12 grudnia 2022 roku została opublikowana nowa zapowiedź drugiej części miniserialu "Harry i Meghan". Okazuje się, że pojawią się tam treści nieprzychylne rodzinie królewskiej. Internauci nie kryli oburzenia na Twitterze. "Po co żyjecie przeszłością?" - napisał jeden z nich.

Jest już dostępny na YouTube nowy zwiastun promujący kolejne odcinki miniserialu "Harry i Meghan". Widzowie, którzy spodziewają się teraz mocniejszych fragmentów z życia prywatnego pary, prawdopodobnie się nie zawiodą. Otóż książę Harry w zwiastunie opowiada o własnym bracie i krytykuje zachowanie rodziny królewskiej. To nie spodobało się internautom, którzy skomentowali zwiastun na Twitterze. 

Polecamy: Tak książę Harry i Meghan Markle bawili się za zamkniętymi drzwiami weselnej sali. Pierwszy taniec do ballady? A skąd!

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

Agata RubikTak Agatę Rubik widzi jej córka. Narysowała mamę. Helena nieźle ją odmłodziła

Zwiastun drugiej części "Harry i Meghan" wywołał spore poruszenie w sieci. Padły mocne słowa

Druga część miniserialu Netfliksa - "Harry i Meghan" odbędzie się 15 grudnia 2022 roku na platformie do oglądania filmów i serialów. Już dziś można było obejrzeć zapowiedź, która dość mocno podsumowuje relacje między księciem Harrym i Meghan Markle a rodziną królewską. W jednym z fragmentów można zauważyć, że kontakty rodzinne nie układają się zbyt kolorowo.

Chętnie kłamali, by chronić mojego brata. Nigdy nie byli skłonni powiedzieć prawdy, żeby nas chronić - podkreślił w dokumencie książę Harry.
 

Internauci na Twitterze byli zdenerwowani tym, co pojawiło się w sieci. Wypowiadali się na temat dalszej części serialu, odkrywającej - ich zdaniem - zbyt wiele dziwnych szczegółów z życia księcia Harry'ego i jego małżonki. Pisali:

Dlaczego odkrywacie życie prywatne swojej rodziny? Oni chcieli żyć prywatnie, a teraz mogą być porównywani z celebrytami przez to, że są wszędzie po waszym dokumencie.
Harry, jak mogłeś zrobić to bratu?

Inny dodał:

Po żyjecie przeszłością? Czy ktoś w ogóle widział ten serial i bierze te ich wywody na poważnie?

Co myślicie o nowej zapowiedzi miniserialu?

Więcej o: