Michał Milowicz ma 13 lat młodszą narzeczoną. Katarzyna Kędzierska sporo pokazuje w sieci

Michał Milowicz wyruszył na niezapomniane wakacje do Tajlandii, w trakcie których podzielił się zdjęciem z nową miłością. Choć aktor i wokalista jest szczęśliwie zakochany od kilku lat, to do tej pory nie chwalił się partnerką. Okazuje się, że Katarzyna Kędzierska nie ma nic wspólnego z show-biznesem.

Kariera Michała Milowicza rozwija się od lat i toczy na wielu płaszczyznach. Rozpoczęła się w musicalu "Metro". Następnie aktor i wokalista otrzymał rolę w filmie "Młode wilki". Zagrał także w komedii "Chłopaki nie płaczą" oraz serialu "Lokatorzy". Michał Milowicz w 2019 roku wyreżyserował film "Futro z misia". Jesienią 2022 roku wziął udział w hitowym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomi". Niegdyś próbował również tanecznych sił w programie "Taniec z Gwiazdami". Ma 52 lata i nigdy nie zdecydował się na założenie rodziny, ale nie jest singlem. Niedawno pokazał zdjęcia z ukochaną Katarzyną Kędzierską.

Zobacz wideo Futro z Misia. Wywiad z Michałem Milowiczem

Michał Milowicz chwali się 13 lat młodszą narzeczoną. Kim jest Katarzyna Kędzierska?

Michał Milowicz niejednokrotnie przyznawał, że jego zawód może być przeszkodą w miłości i życiu prywatnym.

Zamierzam mieć rodzinę. Nie jest tak, że przed laty wybrałem scenę i zrezygnowałem z rodzinnego szczęścia na zawsze - powiedział w wywiadzie dla "Rewii".

Niedawno aktor wypoczywał na wakacjach w tropikalnej Tajlandii. Spokojne chwile w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody spędzał u boku ukochanej, Katarzyny Kędzierskiej.

To były nasze, wreszcie tak bardzo upragnione, wakacje - napisał na Instagramie.

Zamieszczone fotografie w mediach społecznościowych wywołały ogromne poruszenie w sieci. Internauci nie szczędzili uszczypliwych komentarzy. Katarzyna Kędzierska dosadnie się do nich odniosła.

 

Para poznała się na 25-leciu w Teatrze Buffo. Okazało się, że aktor oświadczył się ponad dwa lata temu i został przyjęty. Partnerka Michała Milowicza ma ponad 11 tysięcy obserwujących na Instagramie, mimo to nie jest związana ze światem show-biznesu. Z jej profilu możemy wywnioskować, że pracuje w jednym ze znanych banków. Chętnie pokazuje zdjęcia z podróży. Interesuje się modą oraz fotografią. Jest właścicielką psa rasy chihuahua. Piesek doczekał się nawet własnego konta na Instagramie.

Więcej zdjęć Katarzyny Kędzierskiej znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.