Małgorzata Lewińska z "Lokatorów" wypoczywa na plaży. Za czym szaleje? "Kocham"

Małgorzata Lewińska z "Lokatorów" podzieliła się zdjęciami z plaży. Aktorka przyznała, że martwi się o skórę, która jest bardzo wrażliwa na słońce.

Małgorzacie Lewińskiej największą popularność przyniosła rola w serialu "Lokatorzy", w którym zagrała u boku Michała Milowicza. Obecnie aktorka unika rozgłosu. Rzadko bywa na dużych branżowych imprezach i niechętnie udziela wywiadów. Jest jednak aktywna w mediach społecznościowych i dzięki temu możemy dowiedzieć się, co u niej słychać. Teraz podzieliła się zdjęciami z wakacji.

Zobacz wideo Michał Milowicz opowiada o "Futrze z Misia"

Etiennette Wiśniewska i Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski ostrożnie o coming oucie córki. Anna Świątczak zdradziła więcej

Małgorzata Lewińska z "Lokatorów" martwi się o skórę podczas opalania

Małgorzata Lewińska na Instagramie chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego czy spotkań z przyjaciółmi. Tym razem udostępniła fotografie z wakacji. Aktorka jest bardzo naturalna i zdaje się nie przejmować tym, że fanom pokazuje się w rozczochranym wydaniu. W opisie postu zwraca jednak uwagę na szkodliwość intensywnego opalania się.

Kocham upał, wodę i słońce i nic na to nie poradzę. Wiem o szkodliwości jego promieni, ono też chyba mnie kocha, bo błyskawicznie mnie łapie.
 

Zdjęcia na instagramie aktorki dowodzą, że to właśnie woda morska i plaża oznaczają dla niej najlepszy wypoczynek.

Córka Małgorzaty Lewińskiej podbija scenę

Córka Lewińskiej postanowiła pójść w jej ślady i również spróbować sił w show-biznesie. W 2020 roku Hela Mirecka wydała debiutancki singiel "Jedną nogą". Jakiś czas temu wokalistka była gościem "Dzień dobry TVN". Opowiedziała wtedy w rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak o kulisach powstawania utworu.

To jest piosenka, którą napisałam jakiś czas temu. To był tylko pomysł, ale kiedy było wiadomo, że będę coś wydawać z wytwórnią, to wtedy dopisałam tę piosenkę - powiedziała.

Hela Mirecka regularnie występuje na scenie, a jej mama przekonuje, że jest z córki bardzo dumna.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek odpowiada na zarzuty o retusz zdjęć z treningów

Więcej o: