Krystian Wieczorek wyśmiewa początkowe plany Morawieckiego. "Chciałbym dostać premię za wstanie z łóżka"

Mateusz Morawiecki planował wystosować premię dla piłkarzy w wysokości 30 milionów złotych. Plany jednak legły w gruzach, ale Krystian Wieczorek zdążył już napisać post z przymrużeniem oka.

Media obiegła informacja o specjalnej premii dla polskich piłkarzy za grę podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Mateusz Morawiecki na początku obiecywał sportowcom "co najmniej 30 milionów złotych", co oburzyło opinię publiczną. Koniec końców do rozdania premii nie doszło, ale Krystian Wieczorek zdążył w tym czasie w żartobliwy sposób skomentować całą sytuację. Zrobił to w charakterystycznym dla siebie stylu, publikując post w mediach społecznościowych.

Polecamy: Krystian Wieczorek żartuje z żony. Maria podczas meczu zadała mu osobliwe pytanie. "Nie łączy nas piłka"

Zobacz wideo Największy wygrany mundialu w polskiej kadrze? "Nie spodziewałem się"

Krystian Wieczorek wyśmiał pomysł premii dla piłkarzy. Tak odpowiedział na potencjalną premię dla piłkarzy

Aktor nie boi się od czasu do czasu pisać o tym, co myśli w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił skomentować początkowy pomysł premiera rządu - Mateusza Morawieckiego, dotyczący premii dla piłkarzy w wysokości "co najmniej 30 milionów złotych".

Zobacz też: Szczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Krychowiaka na zdjęciu sprzed lat trudno rozpoznać

Na Instagramie napisał:

Chciałbym od premiera dostać premię za wstanie z łóżka. Dodatkowa premia by się przydała za każdy dzień bez słońca - rozpoczął żartobliwie.
 

Później dodał:

Chyba że pan premier ma jakąś wiedzę, której ja nie mam o potrzebach naszych reprezentantów, np. siadły im zegarki za 250 tysia i trzeba je wymienić na te za 300 tysia, bo się chłopcy przez to spóźniają na treningi. No po prostu chciałbym to wiedzieć, czy się już chlastać, czy się wstrzymać - podkreślił.

Waszym zdaniem Krystian Wieczorek skomentował pomysł premii dla polskich piłkarzy?

Więcej o: