Britney Spears pokazała nastoletnich synów. Nie mają bliskiej relacji. "Dałabym wszystko, żeby..."

Britney Spears opublikowała na Instagramie nowe posty. Każde poświęcone synom: 17-letniemu Seanowi Prestonowi i 16-letniemu Jaydenowi. Piosenkarka bardzo za nimi tęskni.

Pod koniec 2021 roku Britney Spears uwolniła się od kurateli ojca, pod której reżimem żyła przez ostatnie 13 lat. Przez ten czas piosenkarka nie mogła decydować o żadnym aspekcie swojego życia. Ojciec kontrolował jej wydatki, telefon, prywatne spotkania, a także, jak się później okazało, zmuszał do pracy. W czerwcu 2022 roku artystka wyszła za mąż za Sama Asghariego. Na weselu nie byli obecni jej synowie 17-letni Sean Preston i 16-letni Jayden. Relacje matki z chłopcami nie są najlepsze, jednak jest nadzieja, że się poprawią. Na Instagramie piosenkarka opublikowała zdjęcia prawie dorosłych już synów. Jej opis porusza.

Zobacz wideo Magdalena Stępień i mama Anny Przybylskiej szczerze o śmierci swoich dzieci i żałobie. "Leczę się u psychiatry"

Britney Spears tęskni za synami. Opublikowała wzruszający wpis

O piosenkarce i jej synach zrobiło się głośno już w sierpniu tego roku za sprawą wywiadu, którego udzielił ojciec chłopców Kevin Federline. Były mąż Spears wyznał, że ta nie widziała chłopców od miesięcy i stwierdził, że dzieci mają jej za złe publikowanie w sieci licznych roznegliżowanych zdjęć. Nastolatkowie również udzielili wywiadu, w którym przyznali, że relację z matką nie są najlepsze. 16-letni Jayden zaznaczył, że aby je naprawić, potrzeba będzie bardzo dużo pracy. Chłopiec w rozmowie zwrócił się do piosenkarki i wyznał jej miłość. Starszy Sean dodał, że powodem, dla którego nie pojawili się na ślubie matki, był fakt, że nie została zaproszona cała rodzina i czuliby się tam dziwnie. Przyznał też, że próba naprawienia relacji na weselu nie była najlepszym pomysłem.

3 grudnia artystka opublikowała dwa posty opatrzone tym samym opisem. Każdy z nich przedstawia jej dojrzałych już synów. Britney Spears zapewniła pociechy, że tęskni za nimi i oddałaby wszystko, aby móc się z nimi spotkać.

Do obydwu moich chłopców. Kocham was. Umarłabym za was. Z Bogiem moje drogocenne serca. Dałabym wszystko, żeby tylko dotknąć waszych twarzy. Przesyłam miłość. Mamusia - napisała.
 
 

Synowi artystki są nie do poznania. Obydwoje wyrośli na przystojnych młodych mężczyzn. Aż trudno uwierzyć, że to ci sami chłopcy, których zna świat. 

Ślub Mariny i Wojciecha SzczęsnegoŚlub Wojciecha Szczęsnego i Mariny. Wiele się działo tego dnia

Więcej o: