Marina pochwaliła się, jak Liam śpiewa jej mundialową piosenkę. Barometr uroczości rozbity!

Marina obecnie spędza czas tylko z synkiem Liamem. Postanowił ją zaskoczyć i nauczył się tekstu nowej piosenki znanej mamy. Wszystko udokumentowała.

Marina od sześciu lat jest żoną Wojciecha Szczęsnego, z którym w 2018 roku doczekała się syna. Liam szybko stał się ich oczkiem w głowie, a w mediach społecznościowych wokalistki i piłkarza możemy oglądać, jak dumnie relacjonują dzieciństwo chłopca. Obecnie bramkarz polskiej reprezentacji przebywa na mistrzostwach świata w Katarze, a piosenkarka wraz z pociechą kibicują mu z domu. W tych intensywnych dniach znaleźli chwilę tylko dla siebie. Nie obyło się bez wzruszających gestów. 

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Zobacz wideo Liam śpiewa piosenkę Mariny

Liam śpiewa piosenkę Mariny 

Marina ostatnio wypuściła piosenkę specjalnie na mundial. Utwór jest jednym z najchętniej słuchanych w jej repertuarze. Wygląda na to, że wyjątkowo spodobała się Liamowi i już nauczył się całego tekstu. Na Instagramie piosenkarki właśnie ukazało się nagranie, na którym maluch śpiewa "This Is The Moment". Marina była bardzo dumna z pierworodnego.

Kiedy twój czteroletni syn śpiewa twoją piosenkę, bezcenne - napisała pod nagraniem.
 

Trzeba przyznać, że wyszło bardzo uroczo. Nagranie szybko stało się hitem, a fani piosenkarki nie mogli przestać się zachwycać talentem Liama. Zwrócili uwagę na jego akcent.

Ale to musi być piękne uczucie dla mamy słyszeć, jak syn śpiewa jej piosenkę. Super!
Ma lepszy akcent niż nasz prezydent.
Ej serio, jak na czterolatka ma ogromne predyspozycje muzyczne - komplementowali fani.

Myślicie, że Liam pójdzie w ślady Mariny i za kilka lat rozpocznie karierę piosenkarza? A może zdecyduje się zostać sławnym bramkarzem jak tata?

Marina z mamąTak wygląda mama Mariny, a kojarzycie jej tatę? To dopiero przystojniak!

Więcej o: