Wojciech Szczęsny założył się z Lionelem Messim. Sam się wygadał. "Pewnie zostanę zawieszony"

Wojciech Szczęsny w rozmowie z norweską telewizją TV2 opowiedział o zabawnej anegdocie. Okazuje się, że piłkarz założył się z Lionelem Messim o 100 euro. Szczegóły zakładu pozytywnie was zaskoczą.

Nie da się ukryć, że ostatni mecz Polska-Argentyna, który się odbył w ramach Mistrzostw Świata w Katarze 2022, odbił się głośnym echem w mediach. Wszystko za sprawą brawurowej obrony Wojciecha Szczęsnego, który zmierzył się z karnym Lionela Messiego i pokazał, że jest świetnym bramkarzem, broniąc honoru polskiej reprezentacji. Piłkarz w jednej z rozmów z dziennikarzem TV2 zdradził, że przed tym, jak miał sprowokować rzut karny, założył się z Messim o 100 euro. Wiadomo już, jakiej kwestii dotyczył ich zakład.

Polecamy: Leo Messi na archiwalnym zdjęciu z żoną. Pamiętacie, jak wyglądał bez brody i wąsów? Spora zmiana

Zobacz wideo Głos kibica po meczu z Argentyną. Do studia zadzwoniła kobieta, która była przy porodzie syna Szczęsnego

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Wojciech Szczęsny miał zakład z Lionelem Messim. Przegrał, ale nie ma zamiaru mu zapłacić

Wojciech Szczęsny ma ogromny luz podczas wywiadów. Nic więc dziwnego, że w rozmowie z dziennikarzami w humorystyczny sposób opowiedział o tym, co działo się na boisku. Bramkarz podkreślił w rozmowie ze TVP Sport, że koniec końców był zadowolony z rzutu karnego, ponieważ mógł się popisać niezłymi umiejętnościami piłkarskimi. 

Powiedziałem sędziemu, że go [Lionela Messiego - red.] dotknąłem, ale to nie było uderzenie. Był tylko kontakt, ale nie na rzut karny. Sędzia jednak uznał inaczej. (...) I dobrze, mogłem się popisać - podkreślił.

Następnie Wojciech Szczęsny w rozmowie z dziennikarzem norweskiej stacji TV2 poruszył wątek zakładu, który miał zawrzeć z Lionelem Messim. Panowie mieli założyć się o 100 euro, że nie dojdzie do rzutu karnego. Wojciech Szczęsny powiedział:

Rozmawialiśmy przed karnym. Powiedziałem mu, że stawiam 100 euro, że sędzia nie podyktuje "jedenastki". Tak więc przegrałem zakład z Messim. To chyba nie jest dozwolone na mistrzostwach świata. Pewnie zostanę zawieszony. Ale mnie to nie obchodzi. Poza tym mu nie zapłacę. On o to nie dba. Dajcie spokój, 100 euro? - podsumował w zabawnym tonie.

Kto by się spodziewał, że Wojciech Szczęsny ma tak znakomite poczucie humoru. Doceniacie żart piłkarza? 

Więcej o: