Anna Lewandowska była pełna obaw. Obserwowała mecz z nietęgą miną

Anna Lewandowska nie była zadowolona z przebiegu meczu Polska - Argentyna. Została uwieczniona przez fotografów jeszcze, gdy nie było pewności, czy nasi piłkarze awansują. Ta mina zdradza wszystko.

Anna Lewandowska była obecna podczas meczu Polska - Argentyna. Ze stadionu kibicowała Robertowi Lewandowskiemu, który grał na boisku. Sytuacja, jeżeli chodzi o grę Polaków, była w pewnym momencie dość napięta, ponieważ polska reprezentacja przegrywała z Argentyną 0:2. Wszystko zmieniło się, gdy dowiedzieliśmy, że mimo porażki w meczu przechodzimy do 1/8 finału MŚ w Katarze 2022. Fotoreporterzy przyłapali Lewą, kiedy jeszcze nie usłyszała pozytywnej informacji. Widać było, że trenerka jest pełna obaw. 

Polecamy: Anna Lewandowska zachwycona Wojciechem Szczęsnym. Tak zareagowała na obronę karnego

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Anna Lewandowska nie była szczęśliwa z wyniku meczu. Ta mina mówi wiele

Trenerka jako kibicka nie była zbyt szczęśliwa, gdy polska reprezentacja zaczęła przegrywać z Argentyną. Mimo brawurowej obrony Wojciecha Szczęsnego nasza sytuacja nie malowała się kolorowo. Mina Lewandowskiej idealnie oddaje stan ducha Polaków, którzy tak bardzo trzymali kciuki za polską reprezentację. Koniec końców przeszliśmy, ale o przegranej z Argentyną z pewnością będziemy jeszcze długo pamiętać. 

Zobacz też: Wojciech Szczęsny obronił karnego. Koledzy z drużyny byli w euforii. Co za reakcja!

Anna LewandowskaAnna Lewandowska East News

Anna Lewandowska nie kryła niepokoju, podobnie jak siostra Roberta, Milena Lewandowska. Później jednak nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji, który sprawił, że Polacy awansowali do 1/8 finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej dzięki lepszemu bilansowi bramek od Meksyku. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie głównej portalu Sport.pl.

Więcej o: