Katarzyna Warnke opublikowała zdjęcie trzyletniej Heleny. Ujęcie wygląda jak obraz

Katarzyna Warnke zrobiła obserwatorom niespodziankę i opublikowała na Instagramie zdjęcie córki. Uroczy kadr z Helenką w roli głównej przypomina malowidło.

Katarzyna Warnke jest mamą trzyletniej Heleny, której doczekała się będąc w związku z byłym mężem, Piotrem Stramowskim. Związek aktorskiej pary nie przetrwał próby czasu, ale eksmałżonkom udało się wypracować poprawne relacje i starają się nie epatować w mediach szczegółami z życia prywatnego. Warnke chroni też córkę przed strzelającymi fleszami, bardzo rzadko publikuje jej zdjęcia. Zrobiła wyjątek na InstaStories, dzieląc się efektami wyjątkowo udanej minisesji zdjęciowej.

Stanisław Rozenek, Klara Lewandowska, Liam SzczęsnyKlara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Moja córka wychowuje się w dziwnej rodzince

Katarzyna Warnke sfotografowała córkę. Helena pozuje jak dziecięca modelka

Helena została uwieczniona, gdy siedziała na parapecie okiennym, podziwiając pełen kolorów jesienny krajobraz. Miała na sobie fioletową sukienkę w paski z długim rękawem i kontrastowe żółte rajstopy. Ten, kto ją tam uchwycił, najprawdopodobniej dumna mama, zdecydowanie ma talent fotograficzny.

Zdjęcia Katarzyny Warnke znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Aktorka uzupełniła zdjęcie lapidarnym podpisem w języku angielskim:

Simple beauty (po prostu piękno, przyp. red.) - napisała Warnke, dołączając do całości ikonę czerwonego serduszka.

Córka Katarzyny WarnkeCórka Katarzyny Warnke @kasiawarnke/Instagram

Helena na fotografii nie patrzy w obiektyw, nie widać jej twarzy, więc jej prywatność jest zachowana. W tej kwestii byli małżonkowie mówią na szczęście jednym głosem - bo gdy Stramowski fotografuje się z Heleną i wrzuca rezultaty tych sesji do sieci (co zdarza się, trzeba przyznać, rzadko), także pilnuje, by twarzy dziewczynki była dobrze ukryta. 

Tak zaczynali karierę. Rubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięckiego mogły potoczyć się zupełnie inaczejRubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięcki "walczył" o rolę

Jak wam się podoba Helena w nostalgicznym, jesiennym wydaniu? 

Zdjęcia Katarzyny Warnke znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: