Magdalena Lamparska prezentuje salon. Minimalizm, beż i... regał-klatka? Znamy cenę

Magdalena Lamparska pozwoliła obserwatorom zajrzeć do swojego salonu. Wnętrze ociera się o ascezę, ale uwagę zwraca wyjątkowy regał.

Magdalena Lamparska rzadko zaprasza obserwatorów Instagrama do swoich domowych pieleszy. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała przestronny, pięknie wykończony salon.

Magda Lamparska na MazurachMagdalena Lamparska 100% bez makijażu czy filtrów. Tak wygląda na wakacjach. "Włosy wysuszone wiatem". Poznajecie?

Zobacz wideo Małgorzata Socha opowiedziała, jak urządzała dom. Dzieci mażą jej ściany?

Magdalena Lamparska prezentuje salon

Wystarczyło jedno zdjęcie, żeby zachwycić obserwatorów na Instagramie. Magdalena Lamparska pokazała wyjątkowo piękny salon. Beżowa, szeroka sofa, niewielki stolik kawowy na trzech nogach w stylu rodem z lat 30., fenomenalny fotel i sporych rozmiarów roślina. Wszystko to współgra z drewnianą podłogą i wielkim lustrem na ścianie, w którym odbija się biała szafa.

Pachnie ciastem cytrynowym. Gra jazz. Mój idealny sobotni wieczór w rodziną - napisała aktorka.
 

Jej fani jednogłośnie wyrazili swoje opinie:

Ale przyjemne mieszkanko!
Piękny kadr, piękne wnętrze!
Ale czad!

Jednak największe wrażenie robi regał, przypominający z oddali wyjątkowo zmyślną klatkę. Znamy jego cenę - regał z trzema półkami kosztuje od ośmiu do prawie 10 tysięcy złotych. Aktorka chyba jeszcze nie wymyśliła, co można by na nim trzymać, bowiem jak na razie swoje miejsce znalazły tam zaledwie trzy notatniki.

Aktorka na Instagramie wyjątkowo rzadko pokazuje kadry ze swojego domu. Jednak na tych nielicznych ujęciach, jakie zdecydowała się opublikować, wprost napisała, skąd czerpała inspirację przy urządzaniu wnętrza:

To dla mnie było kluczowe, żeby czerpać inspiracje z Warszawy dawnych lat, nawiązać do tradycji i stworzyć piękną przestrzeń - pisała.

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska wrzuciła zdjęcie kuchni. Sama ją projektowała

A jeśli dodać jeszcze, że Magdalena Lamparska niedawno urodziła dziecko, to zapewne za kilka miesięcy, kiedy maluch stanie się o wiele bardziej mobilny i brudzący przestrzeń naokoło siebie, jasne i wręcz białe obicia mebli mogą okazać się... sporym wyzwaniem. Na razie jednak aktorka się tym nie przejmuje i przynajmniej w tym pomieszczeniu królują jasne i spokojne kolory. Ma też już pewnie wprawę po pierwszej pociesze i wie dokładnie, czego się spodziewać.

Więcej o: