Martyna Kaczmarek zareagowała na pomysł imprezy z Kaczyńskim i Morawieckim. Odpowiedź zaskakuje [KOŁO PLOTKA]

Uczestniczka "Top Model" Martyna Kaczmarek była gościnią najnowszego odcinka Koła Plotka. Zdradziła nam, co ją brzydzi najbardziej na na świecie. Poruszyła także temat feminizmu, o którym często pisze w mediach społecznościowych.

Martyna Kaczmarek gościła w najnowszym odcinku "Koła Plotka". Była uczestniczka "Top Model" zdobyła się w nim na odważne wyznania. Influencerka opowiadała nie tylko o feminizmie. Musiała także dokonać wyboru między Krzysztofem Stanowskim a Malikiem Montaną oraz opowiedzieć o tym, dlaczego wkurza się, gdy w lodówce nie ma mleka.

Polecamy: "Top Model". "Dramat" uczestników. Martyna Kaczmarek wyznaje: Pranie musieliśmy robić sami. To nie koniec

Zobacz wideo Martyna Kaczmarek o swojej wpadce z łamaniem praw autorskich i ograniczonej rozmiarówce jej marki odzieżowej [KOŁO PLOTKA]

Izabela ZabielskaIza Zabielska opowiada o najgorszym pocałunku [KOŁO PLOTKA]

Martyna Kaczmarek na imprezie z Kaczyńskim i Morawieckim? Nie miałaby nic przeciwko

Martyna Kaczmarek była pierwszą modelką curvy w "Top Model". Influencerka opowiedziała nam, jak wspomina przygodę z programem i poruszyła również te mniej wygodne kwestie. 

Czego brakowało w domu "Top Model"? Brakowało też porządku w łazience chłopaków. Tam był istny dramat i armagedon - podkreśliła.

Zobacz też: Iza Zabielska opowiada o najgorszym pocałunku: beznadziejna technika [KOŁO PLOTKA]

Później została zapytana o to, z kim poszłaby "na kielicha". Do wyboru miała: Krzysztofa Bosaka, Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego. Stwierdziła rezolutnie, że wybrałaby się ze wszystkimi politykami, żeby skosztować trunku. 

Po kielichu okazałoby się, że nie do końca to, co mówią publicznie jako politycy, to to, co faktycznie uważają - wyznała.

Później opowiedziała o strasznej rzeczy, która doprowadza ją do szału. Trudno się z nią nie zgodzić.

Masz zły dzień, otwierasz lodówkę, a tam nie ma mleka - powiedziała Kaczmarek.

Więcej niecodziennych wyznań Martyny Kaczmarek znajdziesz w naszym wideo na górze strony.

Więcej o: