Amaro z żoną na pokazie Zienia. Była też elegancka Kożuchowska i Maffashion w nowej fryzurze

Plejada gwiazd pojawiła się na premierze pokazu mody Macieja Zienia. Wojciech Amaro zjawił się w towarzystwie pięknej żony. Zobaczcie, kogo nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu.

Pokaz Macieja Zienia przyciągnął na czerwony dywan tłum gwiazd polskiego show-biznesu. Na czerwonym dywanie pojawiły się, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Marina, Ada Fijał, czy Helena Norowicz. Oprócz nich przybył także Wojciech Amaro z żoną - Agnieszką Amaro. Wyglądali wspaniale, ale to stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej olśniła wszystkich obecnych na wydarzeniu modowym.

Polecamy: Lewandowska w skromnej stylizacji, za którą zapłaciła krocie. Wyliczono, "ile miała na sobie" podczas meczu Polska-Meksyk

Zobacz wideo "Nie bałam się śpiewania, a rozmowy z Wojciechem Mannem". Czyli Anna Wyszkoni nie tylko przeszłości

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy

Gwiazdy na Pokazie Macieja Zienia. Wojciech Amaro z żoną Agnieszką

Słynny restaurator - Wojciech Amaro przybył na pokaz mody z żoną Agnieszką. Para wyglądała bardzo elegancko w prostych, acz efektownych stylizacjach. Kucharz miał na sobie aksamitną marynarkę i granatowe spodnie typu chinos. Do tego zestawu dobrał białą koszulę. Jego żona postawiła na kreację z połyskiem. Granatowo-złota obcisła sukienka wyglądała na Agnieszce Amaro naprawdę zjawiskowo. Trudno było od niej oderwać wzrok.

Wojciech Amaro, Agnieszka AmaroWojciech Amaro, Agnieszka Amaro KAPiF.pl / KAPiF.pl

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka wie, jak zwrócić na siebie uwagę modową stylizacją. Wybrała na pokaz mody Zienia różową kreację odsłaniającą jedno ramię. Wyglądała w niej jak gwiazda Hollywood. Dobrała do tej sukienki wyjątkowy dodatek - torebkę, która wyglądała jak prawdziwe dzieło sztuki. Nie bała się kolejnego ważnego akcentu, więc wybrała bogato zdobione, srebrne kolczyki, które prezentowały się na niej fantastycznie. To był najlepszy "look" na pokazie Zienia.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska AKPA

Więcej zjawiskowych kreacji gwiazd, m.in. Maffashion, Anny Wyszkoni i Barbary Kurdej-Szatan znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: