Córka Bogusława Lindy nie chce być tylko aktorką. Planuje podbić branżę mody. Matkę już zachwyciła

Aleksandra Linda właśnie wpadła na nowy pomysł zarobku. Zaprojektowała własną kolekcję bielizny. Lidia Popiel zapewnia, że jest bajeczna.

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel od lat podbija polski show-biznes i pojawia się na ściankach. Mimo to otwarcie mówi, że nie chciałaby pójść w ślady rodziców, którzy zawsze ją wspierali. Aleksandra Linda już jako nastolatka chciała być niezależna i wyprowadziła się do Krakowa, aby zacząć żyć na własny rachunek. Teraz postanowiła otworzyć własny biznes.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio ma problem z założeniem majtek. "To tak?"

Kendall Jenner, DodaFobie gwiazd. Kendall Jenner boi się dziur. Kogo przerażają kwiaty doniczkowe?

Córka Bogusława Lindy pracuje nad kolekcją bielizny

Ostatnio żona Bogusława Lindy miała okazję udzielić wywiadu Pudelkowi i chętnie opowiedziała o córce. Przyznała, że Aleksandra Linda jest bardzo utalentowana i ma wiele pomysłów na siebie. Jej ostatnie plany zawodowe idą w kierunku branży modowej. Okazuje się, że zaprojektowała własną kolekcję bielizny, która ma prezentować się naprawdę bajecznie. 

Aleksandra ma dużo zainteresowań, uwielbia aktorstwo i ma plany związane z tym. [...] Przypuszczam, że serce ma artystki i lubi rysować. Chce zrobić teraz swoją kolekcję bielizny, lubi pisać. Ma bardzo rozbudowane zainteresowania. [...] Wygląda, jakby z księżyca była - mówiła Lidia Popiel w rozmowie z Pudelkiem.

Póki co nie wiadomo, kiedy kolekcja Aleksandry Lindy będzie miała premierę. Jesteście ciekawi efektów?

Jakiś czas temu Aleksandra Linda wróciła wspomnieniami do czasów licealnych. Okazuje się, że nie zawsze było łatwo. Przeprowadziła się do kawalerki, za której wynajem płaciła 200 złotych miesięcznie, jednak nie miała ogrzewania, ani ciepłej wody. Dodatkowo pies współlokatorki zjadał im meble. Po latach przyznała, że rodzice nie do końca zdawali sobie sprawę z tego, w jakich warunkach żyła. 

Aleksandra LindaLinda skradła spojrzenia na branżowej imprezie. Zaskoczyła kreacją i makijażem

Więcej o: