Kim jest Malik Montana, który bawił się z Joanną Opozdą w klubie? To żonaty praktykujący muzułmanin

Joanna Opozda w długi weekend bawiła się w klubie w towarzystwie Malika Montany. Pamiętacie, czym zasłynął?

Joanna Opozda postanowiła skorzystać z długiego weekendu i wybrała się z przyjaciółmi do klubu. Bawiła się w towarzystwie rapera o pseudonimie Malik Montana. To nie pierwszy raz, kiedy aktorka i muzyk spędzają wspólnie czas. Jakiś czas temu zostali przyłapani w warszawskiej Hali Koszyki we dwoje. W ostatnim wywiadzie aktorka zarzekała się, że obecnie jej jedyną miłością jest syn. Kim jest znany raper, który był także łączony z Jessicą Mercedes?

Zobacz wideo Sandra Kubicka zagrała w Koło Plotka. Karolina Pisarek i Joanna Opozda kandydatkami do walki na Fame MMA

Malik Montana. Kontrowersyjny artysta i włodarz federacji MMA

Ghawsi Mosa, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Malika Montany, to raper pochodzenia afgańskiego i polskiego. Urodził się w Hamburgu, jednak już jako nastolatek przeniósł się do Warszawy. Raper zna trzy języki: polski, niemiecki i angielski.

Pseudonim Malik Montana powstał w 2008 roku. Wtedy muzyk zaczął przygodę z rapem. Na początku współpracował z niemieckim raperem Sentino, a jego repertuar był głównie anglojęzyczny. W 2015 roku zaczął rapować po polsku, co pomogło mu stać się bardzo popularnym w Polsce. W 2016 roku nagrał piosenkę zatytułowaną "Naaajak", która stała się ogólnopolskim hitem. Największym hitem Malika Montany jest utwór "Robię Yeah", który wyświetlono w serwisie YouTube blisko 50 mln razy. Sporym powodzeniem w sieci cieszy się także utwór "Jagodzianki". Muzyk nagrał też piosenkę do filmu "Jak Zostałem Gangsterem". Utwór "Mitoman" stał się głównym kawałkiem promującym film.

Muzyk znany jest z ciętego, wręcz wulgarnego języka i przedmiotowego traktowania kobiet. Wielokrotnie był oskarżany o seksizm. Rok temu głośno było o wypowiedzi rapera, który stwierdził, że kobiety powinny darować sobie halloweenowe przebrania, bo "bez doczepianych i rzęs i włosów i tak nikt by ich nie rozpoznał". Przyjaciel Joanny Opozdy w niewybredny sposób komentował też posty Fagaty, pisząc m.in., że "jest s*ką wiernego pana". Nie rozumiał też krytyki, która wówczas na niego spadła.

Jesteście chłopcy studenciaki, którzy siedzą pod pantoflem kobiet. Większość z was nie przekroczy liczby trzech kobiet, z którymi uprawiało seks w swoim życiu - mówił podczas instagramowego live'a.

Malik Montana jest żonaty, ma dwójkę dzieci: syna Ilyasa i córkę Elianę. Niewiele wiadomo o jego związku. Raper jest praktykującym muzułmaninem. Na Instagramie obserwuje go 1,3 miliona osób. W 2021 roku został włodarzem gali MMA składającej się z tzw. freak fightów, o nazwie HIGH League.

Zdjęcia Malika Montany znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.