Pisarek wyprawiła huczne przyjęcie dla psa. Był tort i prezenty. Fani stawiają ją za wzór. "Niech się wszyscy uczą"

Karolina Pisarek i jej mąż Roger Salla na początku 2022 roku podzielili się nowiną. Poinformowali, że do ich rodziny dołączył labrador. Okazuje się, że ukochany pupil właśnie skończył rok. Z tej okazji małżonkowie wyprawili mu huczne przyjęcie.

W styczniu mąż Karolina Pisarek sprawił jej ogromną niespodziankę, kupując szczeniaczka. Na publikowanych wówczas instagramowym relacjach, można zaobserwować emocje, jakie wtedy towarzyszyły małżeństwu. Jak się okazuje najwierniejszy przyjaciel Karoliny Pisarek i Rogera Salli właśnie skończył rok. Z tej okazji celebrytka postanowiła przygotować dla niego nietypową imprezę urodzinową

Zobacz wideo Czy Karolina Pisarek spełnia się w małżeństwie? Rzuca telefonami!

Karolina PisarekPisarek ze łzami w oczach zwraca się do Blanki Lipińskiej. Pokazała wiadomości

Karolina Pisarek celebruje urodziny czworonoga 

Nie da się ukryć, że Karolina Pisarek wprost ubóstwia swojego pupila i traktuje go jak wiernego członka rodziny. W związku z tym, gwiazda postanowiła wyprawić mu huczne urodziny. Z tej okazji opublikowała także w mediach społecznościowych wzruszający filmik, na którym pokazała jak piesek dorasta. 

Dziś swoje pierwsze urodziny obchodzi nasze największe szczęście, Simba. Happy Bday bąbel, kochamy cię! - napisała Karolina Pisarek na Instagramie. 
 

Modelka specjalnie dla swojego pupila przygotowała smakowity tort. Nie zabrakło także prezentów. Karolina Pisarek i Roger Salla zdecydowali się podarować pupilowi aż dwa ogromne pluszaki. 

Karolina Pisarek w modnych botkachKarolina Pisarek w jesiennej stylizacji. Botki za ponad 3 tys. złotych

Fani nie zostawili celebrytki bez odpowiedzi. Pod opublikowanym filmikiem niemalże natychmiast wylała się lawina komentarzy. 

Niech się wszyscy uczą, jak traktuje się zwierzęta.
Wszystkiego najlepszego dla Simbusia.
Cudownie, że piesek trafił na tak cudownych właścicieli. Simba, dużo zdrówka i zabawek - piszą fani na Instagramie.

Internauci nie szczędzili miłych słów. Byli wprost zachwyceni postawą Karoliny Pisarek i Rogera Salli, a komplementom nie było końca. 

Więcej o tej sprawie przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl 

Więcej o: