Anita Werner w niecodziennym wydaniu. Wybrała się na kolację z partnerem w odważnej kreacji

Anita Werner z reguły jest widziana w stonowanych, eleganckich stylizacjach. Ostatnio zaskoczyła fanów niecodziennym strojem. Na kolację z ukochanym zdecydowała się założyć czarną sukienkę z dekoltem. Wyglądała olśniewająco.

Anita Werner dała się polubić szerszemu gronu odbiorców jako prowadząca głównego wydania "Faktów" w stacji TVN. Dziennikarka słynie z profesjonalizmu i kultury wypowiedzi. Fani podziwiając ją na ekranach telewizorów mogą zauważyć, że zazwyczaj wybiera klasyczne i dość formalne stylizacje. Z pewnością wynika to z racji wykonywanego zawodu. Nieco inną odsłonę gwiazdy "Faktów" możemy obserwować w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się fotkami z kolacji u boku partnera. Tym razem zdecydowała się na odrobinę szaleństwa w ubiorze.

Zobacz wideo Anita Werner opowiada o swoim pierwszym dniu w TVN24

Anita Werner celebrowała wspólne chwile z partnerem Michałem Kołodziejczykiem w pięknej kreacji

Anita Werner jest aktywna na Instagramie, na którym zgromadziła całkiem sporą rzeszę fanów. Dziennikarkę obserwuje prawie 140 tysięcy użytkowników, którzy chętnie śledzą fragmenty z jej życia poza kamerami. Prywatnie jest związana z Michałem Kołodziejczykiem. Niedawno wybrała się z ukochanym na kolację, zaskakując niecodzienną stylówką. Postawiła na czarną sukienkę z pokaźnym dekoltem, a całości stylizacji dopełniły biżuteryjne dodatki. Fotkami z romantycznego wieczoru z partnerem pochwaliła się w sieci. Fani Anity nie pozostawili zdjęć pary bez komentarza. 

 
Szczęśliwa para. I to widać za każdym razem. Pani jest tak naturalną osobą, że aż miło popatrzeć. Jesteście wspaniali.
Piękni państwo jesteście. Bądźcie szczęśliwi.
Super z was para - czytamy na Instagramie.

Dziennikarka może liczyć na potężne wsparcie internautów. Obserwatorzy mediów społecznościowych Anity i Michała kolejny raz nie szczędzili zakochanym komplementów. Po zadowolonych minach Werner i Kołodziejczyka widać, że randka się udała.

Więcej zdjęć Anity Werner znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.