Joanna Koroniewska traci głos. Zaniepokoiła fanów. Pokazała zdjęcie w bandażach

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka opublikowała na Instagramie przejmujące zdjęcie. Pokazała się fanom z opatrunkiem na szyi.

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi profil na Instagramie. Regularnie publikuje zdjęcia oraz wstawia relacje. Razem z mężem Maciejem Dowborem, prowadzi "Domówki u Dowborów", gdzie zapraszają gości oraz poruszają różnorodne tematy. Koroniewska wielokrotnie podkreślała, że jest fanką naturalności i w pełni akceptuje siebie oraz swoje ciało. Teraz podzieliła się z fanami niepokojącym zdjęciem z opatrunkami na szyi. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska opublikowała niepokojące zdjęcie. Ma problemy z głosem

Joanna Koroniewska w mediach społecznościowych opublikowała poruszający wpis wraz ze zdjęciem. Aktorka poinformowała fanów, że ma problemy z głosem. W nawiązaniu do swojej naturalnej postawy, aktorka zażartowała, że wybrała się na zabieg medycyny estetycznej. Niestety prawda okazuje się zupełnie inna. Joanna Koroniewska traci głos i musi poddać się operacji. 

 
Okazało się, że nadszedł ten moment, w którym jeśli nie przestanę krzyczeć, to najpewniej przestanę mówić… - napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Aktorka poinformowała fanów o stanie zdrowia w swoim charakterystycznym stylu. 

Joanna Koroniewska dostaje wsparcie od fanów

Reakcja na nowy post Joanny Koroniewskiej była niemalże natychmiastowa. Pod postem wylała się lawina komentarzy. Internauci w miłych słowach przesyłają aktorce wyrazy wsparcia. 

Pełni zdrówka życzę, bo to najważniejsze.
Asia, trzymaj się. Dużo zdrowia!
Pani Asiu, a co ze sceną, ba, domówkami, rolkami, filmikami. Proszę zadbać o swoje struny głosowe. Życzę dużo zdrówka - piszą fani pod postem na Instagramie.

Joanna Koroniewska prowadząc aktywną działalność w sieci jest narażona na hejt, z którym zdarzało jej się spotykać. Jednak preferując naturalność jest ogromnym wsparciem oraz inspiracją dla wielu kobiet. Życzymy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.