Marta Manowska we Włoszech z tajemniczym ukochanym. Fani wypatrzyli pierścionek na palcu

Marta Manowska przebywa obecnie we Włoszech. Wyjazd, na który zabrała tajemniczego mężczyzny relacjonuje na Instagramie. Fani dopatrzyli się nawet pierścionka na jej serdecznym palcu. Czyżby szykował się ślub?

Martę Manowską od kilku lat zalicza się do grona najbardziej lubianych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka zdobyła sporą popularność, gdy została prowadzącą program "Rolnik szuka żony". Później przyszedł czas także na "Sanatorium miłości". Marta Manowska jest także aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Teraz postanowiła pochwalić się wyjazdem do malowniczych Włoch. Gwiazda TVP spędza tam czas w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Marta ManowskaMarta Manowska jest zakochana! Dokazywała z partnerem na plaży. Mamy zdjęcia

Marta Manowska na romantycznych wyjeździe do Włoch. Fani dopatrzyli się pierścionka na serdecznym palcu

Marta Manowska niezbyt chętnie opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Rzadko też udziela wywiadów. Z jej Instagrama możemy jednak się dowiedzieć, że obecnie przebywa we Włoszech. Na jej profilu pojawiło się wiele zdjęć i relacji z Neapolu.

 

Więcej zdjęć z podróży Marty Manowskiej do Włoch znajdziesz w galerii na górze strony. 

Prezenterka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wycieczki, pokazując piękne miejsca, zabytki, potrawy i widoki. Na fotografiach widzimy też, że nie jest tam sama. Towarzyszy jej tajemnicy mężczyzna, z którym sprawiła sobie takie same bransoletki. 

screenscreen Fot. Instagram.com/martamanowska

Fani bardzo wnikliwie przyglądają się zdjęciom zamieszczanym przez dziennikarkę. Do tego stopnia, że dopatrzyli się pierścionka na jej serdecznym palcu. 

Czy ja dobrze widzę? Pierścionek na serdecznym palcu? - zapytała jedna z internautek pod postem Marty Manowskiej.
 

Pytanie nie doczekało się reakcji ze strony Marty Manowskiej, ale bardzo możliwe, że wyjazd do Włoch miał także bardzo romantyczny wymiar i był związany z zaręczynami. Miejmy nadzieję, że wkrótce dziennikarka uchyli rąbka tajemnicy w tym temacie. 

Marta ManowskaMarta Manowska się na ramówce TVP nie popisała. Ta torebka to błąd

Więcej o: