Kłopoty w raju u Jennifer Lopez i Bena Afflecka. "Jakby dostał obuchem w głowę"

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaczynają mierzyć się z szarą rzeczywistością. Jak zdradza informator magazynu "OK!", piosenkarka ma nadal na pierwszym miejscu stawiać karierę, co nie do końca pasuje aktorowi.

Powrót do siebie Jennifer Lopez i Bena Afflecka to bez wątpienia jedno ze spełnionych marzeń fanów zagranicznego show-biznesu. Po prawie 20 latach znowu są razem, a co więcej, szybko stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonie odbyły się w sierpniu, a panna młoda zaprezentowała kilka sukien. Pamiętacie, jak wyglądała? Zdjęcia z tego bajecznego wydarzenia zobaczycie w naszej galerii na górze strony. Teraz jednak według doniesień mediów emocje mają opadać w ich związku, a wokalistka ma pokazywać prawdziwe oblicze. 

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielTak wyglądał ślub Cichopek i Hakiela. Wybór miejsca nie był przypadkowy

Zobacz wideo Dzięki temu wygląda świetnie

Jennifer Lopez i Ben Affleck przechodzą kryzys? "Jakby dostał obuchem w głowę"

Magazyn dotarł do osoby z otoczenia małżonków. Ten miał zdradzić w rozmowie z mediami, że Ben Affleck znowu jest świadomy tego, że zajmuje drugie miejsce w hierarchii żony. Na pierwszym niezmiennie ma być kariera. Informator mówi wprost, że Jen jest pracoholiczką.

Ben zdaje sobie sprawę z tego, że Jennifer jest tak samo nastawiona na karierę, jak kiedyś - czytamy.

Znajomy pary zasugerował, że to już wcześniej miało wpłynąć na ich relacje i doprowadzić do rozstania. Gdy spotykali się po raz pierwszy przed laty, miał mieć z tym duży problem. Teraz punktem zapalnym miał być powrót z miesiąca miodowego, który spędzili w Europie. Affleck wrócił do Stanów Zjednoczonych z dziećmi, a Lopez wybrała się na Capri, gdzie wzięła udział w sesji zdjęciowej dla jednej z modowych marek. 

Jakby dostał obuchem w głowę - relacjonował znajomy pary.

Zobacz też: Jennifer Lopez na pogrzebie multimilionera. Wybrała sukienkę z wielkim dekoltem. Niestosownie?

Podkreślił też, że powrót do codziennych obowiązków i aktywności zawodowych jest dla nich trudny. W tym wszystkim muszą znaleźć czas dla siebie i dzieci (Lopez ma dwójkę, Affleck troje).

Rzeczywistość sprowadziła ich na ziemię. Wrócili do pracy i wychowywania dzieci.

To nie wszystko. Nie tylko aktor ma mieć dość przyzwyczajeń ukochanej. Według źródła magazynu, Lopez nienawidzi papierosów, a jej mąż jest od nich uzależniony. Ponoć obiecał jej, że rzuci nałóg, jednak przez  ciągłe narzekanie na to ma podobno palić jeszcze więcej niż wcześniej.

Gwiazdy, które zdradzały. Polski bokser w tym samym czasie miał trzy kochankiOni dopuścili się zdrady. "Przepraszam moją cudowną żonę"

Czyżby skończyła się sielanka? Jak myślicie, czy przetrwają te próby?

Więcej o: