Jennifer Lopez na pogrzebie multimilionera. Wybrała sukienkę z wielkim dekoltem. Niestosownie?

Jennifer Lopez u boku Bena Afflecka pojawiła się na pogrzebie przyjaciela. Piosenkarka postawiła na odważną kreację, która odbiegała od charakteru uroczystości.

We wrześniu w wieku 63. lat zmarł J.R. Ridinger. Był amerykańskim multimilionerem, założycielem firmy Market America, który miał wielu przyjaciół w Hollywood. Wśród nich była między innymi Jennifer Lopez. Piosenkarka pojawiła się na pogrzebie Ridingera, jej ubiór jednak pozostawiał wiele do życzenia. 

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Niestosowny ubiór Jennifer Lopez na pogrzebie przyjaciela

Pogrzeb odbył się na Florydzie w sobotni wieczór. Pojawiła się na nim Kim Kardashian, która wcześniej pożegnała przyjaciela za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wspomnienia, które mam z J.R i tobą Loren Ridinger zostaną ze mną na całe życie. Serce mi pęka. J.R będzie tak tęsknił. Zawsze będę tu dla was. Tak bardzo cię kocham.

Na uroczystości pojawiła się także Jennifer Lopez u boku ukochanego Bena Afflecka. 

Jennifer Lopez i Ben AffleckJennifer Lopez i Ben Affleck East News

Aktor zdecydował się ubrać w klasyczny czarny garnitur, ale jego żona postawiła na mniej pasującą do wydarzenia kreację. Długą czarną suknię z bardzo głębokim dekoltem zestawiła z butami na obcasie z odkrytymi palcami i czarną torebką ze złotą rączką. Stylizację uzupełniał naszyjnik i srebrne kolczyki. Na zdjęciach z pogrzebu J.Lo jest wyraźnie smutna i poważna, ale jej kreacja nie oddaje dobrze tego nastroju. 

Odszedł wielki wizjoner

Market America opublikowało pożegnanie Ridingera, które jest swego rodzaju hołdem dla zmarłego.

Ci z nas, którzy mieli szczęście poznać i pracować z JR, stracili przyjaciela, partnera i mentora.  Jego przywództwo, pasja i energia były źródłem przedsięwzięcia, które umożliwia ludziom prowadzenie bardziej spełnionego życia i życia na własnych warunkach.

J.R. Ridinger zmarł na własnym jachcie u wybrzeży Chorwacji. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA