Pola Wiśniewska źle znosi ciążę. "Miało być pięknie, a czuję się fatalnie"

Rodzina Wiśniewskich już wkrótce się powiększy. Niestety, Pola Wiśniewska nie najlepiej znosi ciążę. Ukochana lidera Ich Troje zdradziła, co jej dolega.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Para doczekała się wspólnego syna, Falco Amadeusa. Ukochana piosenkarza ma także czwórkę dzieci z poprzedniego związku: Julię, Adama, Polę i Piotra. Razem z potomkami wokalisty z poprzednich związków tworzą wielką patchworkową rodzinę, która już wkrótce się powiększy. Niestety, wybranka lidera Ich Troje narzeka ostatnio na złe samopoczucie.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski z żoną bawili się na swoim weselu

Pielęgnacyjne rytuały Izy Miko. Okadzanie krocza i olejek z odchodów osłaPielęgnacyjne rytuały Izy Miko. Okadzanie krocza i olejek z odchodów osła

Pola Wiśniewska źle znosi ciążę. "Miało być pięknie, a czuję się fatalnie"

Pola Wiśniewska chętnie dzieli się na Instagramie prywatnymi zdjęciami. Jej profil jest obserwowany przez niemal 30 tysięcy internautów. Ostatnio ukochana lidera Ich Troje podzieliła się fotografią roześmianego Falco. Uwagę fanów zwrócił jednak opis pod zdjęciem. Żona piosenkarza zdradziła, że nie czuje się najlepiej w kolejnej ciąży.

Szczerze? Miało być pięknie, a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest. Ale kiedy widzę ten mały uśmiech, to jakby mi lepiej - napisała pod postem.
 

W komentarzach pojawiło się wiele wyrazów wsparcia. Internautki wyrażały nadzieję, że wkrótce nastąpi poprawa.

Będzie dobrze, kochana! Co złe przeminie i będzie pięknie! Dasz radę. Uściski.
Kochana, my tak mamy niestety, ale niedługo to minie i może być tylko lepiej. Kto jak kto, ale ty dasz sobie świetnie radę.
Dasz radę, przecież kto jak nie my, kobiety... Wszystko minie i znów będzie pięknie - pisały.

Apartament Dawida WolińskiegoDawid Woliński mieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Tak wygląda

Niektórzy fani podejrzewali też, że gorsze samopoczucie Wiśniewskiej spowodowane jest faktem, że tym razem urodzi córkę. Myślicie, że mają rację?

Więcej o: