Nowe okoliczności śmierci Dawida Ozdoby. Zmarł znacznie wcześniej?

Media zaczęły informować o śmierci Dawida Ozdoby 4 października. Tymczasem okazuje się, że 45-latek mógł odejść wiele dni wcześniej.

W nocy z 3 na 4 października mama Dawida Ozdoby opublikowała na Instagramie poruszający post, w którym poinformowała o śmierci dziecka. "Synku, twój czas się zatrzymał. Niech te skrzydła zaniosą cię do ukochanego dziadka i babci. Do zobaczenia" - napisała.

Zobacz wideo Cleo straciła wujka. Nagrała dla niego piosenkę. Rodzina nie wiedziała

Dawid Ozdoba miał odejść już kilka tygodni temu?

Po tym poście media zaczęły się rozpisywać o śmierci 45-latka. Teraz okazuje się jednak, że sportowiec mógł odejść znacznie wcześniej. Ewa Ozdoba na Facebooku opublikowała bowiem inny, bardzo wymowny post 23 września.

Żegnaj skarbie. Moje serce pękło.

Okoliczności śmierci Dawida Ozdoby są ustalane. "Super Express" zdążył już jednak podać informację, uzyskaną z dwóch niezależnych źródeł, że ciało 45-latka zostało znalezione w warszawskim Parku Picassa na Białołęce.

Kim był Dawid Ozdoba?

45-latek był trenerem personalnym, zawodnikiem MMA i zwycięzcą reality show "Amazonki". Edyta Herbuś w przeszłości była związana ze sportowcem. Po jego śmierci opublikowała wzruszające pożegnanie w mediach społecznościowych.

Dawid, spoczywaj w pokoju. Wysyłam ci z serca światło miłości. Bardzo proszę, aby komentowali ten post tylko ci, którzy chcą się do tego wspólnego świecenia przyłączać.
 

Dawid Ozdoba wyznał po jednej z walk FAME MMA, że ma za sobą poważne problemy.

Kiedy zostałem totalnie wygwizdany, poszedłem do szatni i zostałem całkowicie sam, miałem taką myśl, że chce to wszystko skończyć. Chciałem sobie podciąć żyły. Nie wiem, co mi przyszło do głowy, po prostu poczułem, że to nie jest mój świat.

Innym razem przyznał, że chorował na depresję.

Teraz już to wiem – była to straszna depresja i trauma. Tam różne rzeczy się wydarzyły i teraz wróciłem do ludzi. Można powiedzieć, że po trzech latach.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania.

Kryzysowy Telefon Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.