Marina Łuczenko-Szczęsna ma powikłania po chorobie. Wcześniej mówiła o nowotworze

Marina Łuczenko-Szczęsna zmagała się z chorobą nowotworową, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Okazało się, że z powikłania po innej chorobie odczuwa do dziś.

Marina Łuczenko-Szczęsna niedawno poinformowała fanów, że przechodzi trudny okres w życiu. Okazało się, że celebrytka zmagała się z chorobą nowotworową. Żona Wojciecha Szczęsnego przeszła operację wycięcia nowotworu. Podzieliła się z obserwatorami na Instagramie spostrzeżeniami na temat tego trudnego dla niej czasu.

Marina Łuczenko-Szczęsna ma powikłania po chorobie. Wyjawiła, co jej dolega

Marina Łuczenko-Szczęsna przyznała, że to był dla niej bardzo trudny okres pod względem psychicznym i fizycznym, który wiele zweryfikował. Odpowiedziała też na pytanie o objawy choroby.

Dlatego tak ważne są regularne badania, czyli wizyta u ginekologa, cytologia raz w roku, nieignorowanie sygnałów od organizmu typu bolesna miesiączka, bo to może być np. endometrioza, którą też miałam. Badanie piersi w szczególności, jeżeli ktoś jest w grupie ryzyka. Oraz ogólne badania z krwi: morfologia, CRP, OB, tarczyca - napisała Marina Łuczenko-Szczęsna.
 

Zajrzyj do galerii na górze strony. Tam znajdziesz więcej zdjęć.

Okazało się jednak, że Marina Łuczenko-Szczęsna zachorowała także na Covid-19. Z powikłaniami po koronawirusie zmaga się zresztą w dalszym ciągu. 

Moje biedne włosy, które wypadają na potęgę po COVID-19 - napisała Marina Łuczenko-Szczęsna.

Przypomnijmy, że Marina Łuczenko-Szczęsna związała się z piłkarzem Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku. Para wzięła ślub w 2016 roku. Na ich przyjęciu weselnym zaśpiewał brytyjski piosenkarz James Arthur. 30 czerwca 2018 roku na świat przyszedł syn pary, Liam. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.